Ahmet Turgay; “Değişim olmadan Gelişim olmaz”

admin

18 Mart 2018 Pazar günü Edirne Ticaret Borsası’nda gerçekleşecek olan Edirne Damızlık Birliği’nin 9. Olağan Kongresinde adaylar seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

İl genelinde Damızlık Birliği üyelerinin büyük çoğunluğunun destek verdiği adaylardan Ahmet Turgay ve ekibi gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor.

 

Pazardere, Hacıköy, Beğendik, İbriktepe, Sultanköy ve İpsala ilçesinin tüm köylerinden büyük destek alan Ahmet Turgay ve ekibi aynı desteği İl genelinde ki tüm üyelerden de görmeye devam ediyor.

Önceki akşam İpsala bölgesini gezen Turgay ve ekibi Pazardere köyü’nü ziyaret etti. Pazardere’li üyeler ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Ahmet Turgay ve ekibi buradan tam destek aldı. Pazardere’li üyelerin ellerinde Ahmet Turgay ve ekibinin afişleri dikkat çekerken, verdikleri mesaj “Beyaz Liste ve Ahmet Turgay” oldu.

Ahmet Turgay ve ekibine Damızlık Birliği ile ilgili sorunlarını anlatan Pazardere’liler, artık özlenen günlerin geril gelmesini istedi. Seçim den seçime değil, yılın her günü sorunların takipçisi olacak bir yönetimin başa gelmesini isteyen üyeler; “Pazardere’liler olarak Bizim kararımız açık ve nettir. Biz Ahmet Turgay ve ekibini destekliyoruz. Beyaz liste ile birliğimizde yeni bir sayfa açılacak. Birliğimiz de değişim olmadan gelişim olmaz. Biz üyeleri mağdur eden, zor günler yaşamasına sebep olan bir yönetim istemiyoruz. Her sabah 5’te ahıra giren, Hayvancılığın her türlü zorluğunu yaşayan bizleriz. Bizim desteğimiz Ahmet Turgay ekibinedir.” dediler.

Verilen destekten büyük memnuniyet duyan Ahmet Turgay ve ekibi; Biz Birliğimizin sorunlarını biliyoruz. Bunların hepsini birlikte çözeceğiz. Birliğimizin kapısı herkese açık olacak. Orada tecrübeli, üyelerimizin derdini bilen anlayan ekiple çalışacağız.  Bugüne kadar bizi eleştirenlerin neden eleştirdiklerini üyelerimiz ve bizler gayet iyi biliyoruz. Verilen sözler tutulmazsa, Üyelerin düvelerine gereken değer verilmezse, boş dükkanlar tutulup “ET SATACAĞIZ”  deyip gereksiz reklamlar yapılırsa bu sorunlar hep devam eder. Bakın üye sayımızda son yıllarda büyük bir azalma yaşandı. Üyelerin derdini dinlemezsek, onlara kulak vermezsek bu Birlik gün gelir üyesiz kalır. Kimse merak etmesin. Gün Birlik günü. Bu dertleri, bu sorunları kökünden hep beraber bitireceğiz. Zorda olan üyemize sahip çıkmak boynumuzun borcudur. “ dedi.

Daha sonra Hacıköy’e giden Ahmet Turgay ve ekibi, burada da büyük bir coşku ile karşılandı. Üyelerin Damızlık Birliği yöneticilerine dertlerini anlatmak için hasret kaldıklarını ifade eden Turgay; “Tablo ortada. 18 Mart sabahı üyelerimiz sandıkta cevabı verecek. Biz gece gündüz demeden dün olduğu gibi bugün de üyelerimizin yanındayız. Yönetim listemizi de buna göre oluşturduk. Her ilçeden bir arkadaşımız yönetimde var. Yani Birliğimizi sadece bir merkez değil. Hep beraber yöneteceğiz” dedi.

 

 

 139 total views,  2 views today

Next Post

Ticaret Sicil Müdürlüklerine Önemli Görev ve yetki

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Ticaret Sicil Müdürü İsmail Eser tarafından yapılan ortak açıklamada, “Anonim ve limited şirketler ile kooperatiflerin kuruluş aşamasında yaptırmak zorunda oldukları defter tasdiklerinin, Ticaret Sicili Müdürlüklerince yaptırılacağına yönelik düzenleme 15 Mart’ta, Kanunun diğer maddeleri ise 10 Mart 2018 tarihi itibarı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp