Aile eğitim programları devam ediyor

admin

Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından ailelerin yaşam kalitelerini arttırmak ve toplumda sağlıklı ailelerin çoğalmasına katkıda bulunmak amacıyla geliştirilen Aile Eğitim Programı kapsamında, Edirne  Jandarma İl Komutanlığı’nda 30 er ve erbaş eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını almaya hak kazandı.

BİLGİN-ÖZBAŞ (1)

Evlilik ve Aile Hayatı,  Aile Yaşam Becerileri,  Aile Bütçesi ve Kaynak Yönetimi konularında AEP eğiticileri;  Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’nden Komiser Yasemin ERKAN,  Sosyolog Nil UÇAK, Öğretmen Selen ERDEN ve Edirne TEB Bankası Şube Müdürü Kamuran ERGÜZER tarafından eğitim alan er ve erbaşlar, eğitimin kendileri için yararlı olduğunu ifade etmişlerdir.  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ ve İl Jandarma Komutan V. Ergün CEBECİ’nin  de ziyaret ettiği eğitim sonrasında katılımcılara sertifikaları verildi.

BİLGİN-ÖZBAŞ

BİLGİN-ÖZBAŞ (2)

 48 total views,  2 views today

Next Post

Eğitimciler Öğretmenlere Saldırıyı Kınadı

Edirne Endüstri Meslek Lisesi önünde ortak açıklama yapan Türk Eğitim Sen ve Eğitim İş Üyeleri öğretmenlere yönelik şiddete karşı tepkilerini dile getirdi. ALO-147 hattıyla öğretmenleri ihbar edileceği dile getirildi. Burada hazırlanan ortak açıklamayı sunan Türk Eğitim Sen Şube Başkanı  Hakan Yıldız, son bir ay içinde Edirne’de yaşanan iki olay öğretmenlerin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp