AİLE İÇİ EĞİTİM KONULU KONFERANS

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Duygu Eğitmeni-Yazar Alişan KAPAKLIKAYA’nın verdiği “Aile İçi İletişiminin Pin Kodları ve İlham Veren Öğretmen” adlı konferans büyük bir beğeni ile izlendi.

milli_eğitim_aile_içi_eğitim_konferansı_edirne (1)

İnsanlar arası iletişimde “Yüreğine ‘Merhaba’ diyemediğin bir insanın beynine ‘Merhaba’ diyemezsin.” Diyerek yüreğe dokunmanın ve sevginin önemi üzerinde duran KAPAKLIKAYA, insan beyninin işleyişinden ve eğitimde beyine hitap etmenin öneminden bahsetti.

milli_eğitim_aile_içi_eğitim_konferansı_edirne

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Mimar Kemaleddin Salonu’nda düzenlenen konferansta Duygu Eğitmeni-Yazar Alişan KAPAKLIKAYA, hayatından ve tecrübelerinden verdiği örneklerle katılımcıların yüzlerinde tebessüm ve zihinlerinde sorular oluşturmayı başardı. 

 127 total views,  2 views today

Next Post

Turizme Destek Verenlere Plaket

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com ETSO’da yapılan toplantıda Ticaret Borsası,ETSO, EDOSOB,EDSİAT ile birlikte organize ettiği Edirne tarihi ve kültüründe yer alan Yemek tanıtım organizasyonuna katkı sağlayanlara Plaket sunuldu. ETSO’da yapılan toplantıya ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt,Meclis Başkanı Mehmet Eren,Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp