“Aile Sağlığımız Toplumsal Huzurumuz” Adlı Konferans

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Trakya Kalkınma ajansı Teknik Destek Programı 2013 yılı çağrısına, Edirne Emniyet Müdürlüğü adına “Aile Sağlığımız Toplumsal Huzurumuz” başlığı altında “ Aile İçi Eğitim” semineri tasarlandı.

aileiciegitim02


aileiciegitim05

Trakya Kalkınma ajansı tarafından kabul edilen ve mali olarak desteklenen projeye konuşmacı ve eğitmen olarak katılan Alişan KAPAKLIKAYA’nın sunumu ile ilk toplantı 21 Ekim 2013 tarihinde, Protokolün de katılması ile ETSO toplantı salonunda yaklaşık 250 kişilik kalabalık katılımcı grubu ile yapıldı.

emniyet_müdürü

Konuyla ilgili Yapılan açıklamada; “Projeye hafta boyu devam edecek olup, Edirne İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda çalışan bütün personelin bu eğitime katılması planlanmaktadır.” denildi.

 

 

 202 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Üniversitesi’ne Almanya’dan Ziyaretçi

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Almanya Lorrach Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı İng. Gempler WERNER, Gıda Bölümü Öğretim Üyesi Werner EICHE, Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi Yücel OKTAY ve öğrencilerden oluşan heyet, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yener YÖRÜK’ ü, 21 Ekim 2013 tarihinde makamında ziyaret etti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp