Ak parti 13. Yılı kutlandı

admin

Adalet ve Kalkınma Partisinin 13’üncü kuruluş yıl dönümüyle ilgili olarak Edirne AK Parti İl Başkanı Rafet Sezen yaptığı açıklamada, “Milletimiz geçen 13 yıl içinde huzur, güven ve istikrarın yanında oldu. Milletimiz, hem partimizi, hem de partimizin kurucusu Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı hak ettiği yere, Cumhurbaşkanlığına getirdi” dedi.“Milli iradenin tek belirleyici güç olduğunu kabul eden, milletin devletiyle ülkesiyle bölünmez bütün olduğunu savunan, insan merkezli siyaset yapma ilkesine sahip olan partimiz 14 Ağustos 2001 yılında kuruldu. 3 dönemdir de iktidarda. AK Partili olmak, büyük Türkiye sevdalısı olmaktır.

rafet sezen

13 YIL HUZUR VE İSTİKRAR İÇİNDE GEÇTİ

Yalnızca sevda yetmez, bu uğurda korkusuzca, aşkla, gururla, imanla ve hiç yılmadan çalışmak ta gereklidir. Partimiz her zaman halkın yanında oldu. Bunun neticesinde milletimiz geçen 13 yıl içinde huzur, güven ve istikrarın yanında olmuş, partimizi ve partimizin kurucusu Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı hak ettiği yere getirmiştir. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı seçmiştir.  Milletimize 10 Ağustos’ta gösterdikleri teveccühten dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, partimizin 13’üncü kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

 228 total views,  2 views today

Next Post

Enerji Verimliliği Derneğinden Edirne Valisine Ziyaret

  ENERJİ VERİMLİLİĞİ DERNEĞİ EDİRNE ŞUBESİ       VALİ DURSUN ALİ ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) Edirne Şubesi Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Fedai Canım beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Seçkin Öztürk, Ümit Karanfil, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp