Ak Parti 15 yaşında

admin

Ak Parti 15 yaşında

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe partisinin 15. kuruluş yıldönümü ile ilgili bir bildiri yayınladı. Bildiride;”Adalet ve Kalkınma Partimiz Kurulduğu günden bu güne kadar Milletimizin teveccühü ile girdiği tüm seçimleri kazanma başarısı göstermekle kalmadı aynı zamanda karanlık odaklar tarafından on beş yıl boyunca sahnelenmek istenen her türlü senaryoyu da bozdu.

Alınan her seçim başarısı, bozulan tüm kirli oyunlar aslında dünyaya;

“BİZİ HEDEFLERİMİZDEN HİÇ BİRŞEY DÖNDÜREMEZ” mesajıydı. Bu zamana kadar tüm kirli oyunları basireti ve milli iradeye olan bağlılıklarıyla bozan Türk Milleti son olarak 15 Temmuz hain darbe girişimiyle TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK MİLLET düsturu ile sokaklara akın ederek durdurmuştur. Türkiye’de darbeler döneminin bittiğinin tüm dünya’ya ilanı olan 15 Temmuz gecesinde Şehit düşen Vatan Evlatlarını bir kez daha rahmetle anıyor, yakınlarına sabırlar diliyorum.”dedi.

 

 57 total views,  2 views today

Next Post

36. Geleneksel Kurtdereli Güreşleri başpehlivanı OKULU

                Bu yıl 36.sı yapılan Kurtdereli güreşlerine başpehlivan katılışı rekor düzeyde gerçekleşti. 75 pehlivan başpehlivanlık güreşine soyundu. Balıkesir İlçesine 6 kilometre uzaklıkta olan Ünlü Türk pehlivanın memleketi ve mezarının bulunduğu bir yerleşim alanı olan Karesi ilçesinde 12-+13-14 Ağustos tarihleri arasında yapılan Yağlı güreş […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp