AK PARTİ 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ŞEMSETTİN EMİR;“BİRBİRİMİZİN GIRLAĞINI SIKMANIN BİR ANLAMI YOK”

admin

AK Parti 25.Dönem Edirne Milletvekili Şemsettin Emir yaptığı açıklamada hayat pahalılığına dikkat çekerek; “Her şey pahalılaşıyor. Vah bittik mi diyeceğiz yoksa direncimizi toparlayıp, bir olma, kardeş olma, beraber olma noktasında ve kol kola girme noktasında neler yapacağız. Bunu tabi millet olarak biz yapacağız. Ama bizim önümüzdeki  önder olarak gördüğümüz inandığımız bir takım siyasi partiler var. Herkesin yöneldiği ve herkesin doğru iş yapacağı kabul ettiği siyasi partiler var.

Tabi haliyle 80 milyon insan da her akşam tv karşısına geçip, filanca lider bu konuda ne diyor, ekonomi nasıl gidecek, hayat pahalılığı nasıl düzelecek. İşte bunları öğrenmek için her gün hepimiz televizyon başında gelişmeleri takip ediyoruz.   Bakın bu ülke 1923’te nasıl Cumhuriyet’i kurduysa, nasıl bir mücadele yaptıysa, bu mücadele hem fiziki hem manevi mücadele yaptıysa bu mücadelenin sonunda bir bağımsızlık karakteri kazandıysa, şimdi de yapacağımız tek iş millet olarak, devlet olarak bir olup beraber olup bu ekonomik meseleyi  “nasıl halledebiliriz” diye kafa yormamız lazım.” dedi.

Gündeme damga vuracak açıklamalar yapan Emir; “Yukarıda bir rakım itişme ve kakışmalar olabilir. Biz mümkün olduğu kadar bu iç cepheyi sıkı tutmalıyız. Sadece onları dinleriz. Bakın ben Milletvekilliği yaptım. Sakın yukarıdaki insanların kürsüde bir biriyle kavga etmesine aldanmayın. Onlar yemekhanede yine aynı yerde duruyor. Benim korkum bu itiş ve bu kakışma, Seni yargılayacağız, seni asacağız, seni keseceğiz gibi laflar çok tehlikelidir.  Allah muhafaza bunun tabana inmesi halinde kim kimi doğrar ondan endişeliyim. Bütün bunlara hiç gerek yok. Herkes  siyasi politikasını yapacak ve millet onları dinleyecek, takdir edecek ve önümüze sandık gelecek.  Sandık geldiğinde cevabını sandıkta vereceklerdir. Birbirimizin gırtlağını sıkmanın bir anlamı yok. “dedi.

 580 total views,  8 views today

Next Post

TÜMKİAD Başkanı Kurum; “Biz hiçbir siyasi partinin ne ön bahçesi nede arka bahçesiyiz.”

Tüm Kalkınma ve Girişimci İşadamları Derneği (TÜMKİAD)  Yönetim kurulu tarafından düzenlenen iftar yemeğinde TÜMKİAD Yöneticileri ve basın mensupları bir araya geldi. AK Parti 25. Dönem Edirne Milletvekili Şemsettin Emir’in işlemeciliğini yaptığı Saray Restoranda gerçekleşen iftar yemeğine  AK Parti 25. Dönem Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, Tüm Kalkınma ve Girişimci İşadamları Derneği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp