Ak Parti Adayı Ahmet Günşen “Halka Açık Bir Belediye Olacağız”

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, gerçekleştirdiği ziyaretlerle toplumun her kesiminden insanı kucaklamaya devam etti. Edirneli hemşerilerinin, Edirne’ye hizmet etmek için görev verdikleri takdirde gece gündüz demeden çalışacaklarını belirten Günşen, sadece partisinin değil, tüm vatandaşları kucaklayarak halka açık bir belediye başkanı olacağını belirtti.

ahmet günşen-kpk

Güne Abdurrahman Mahallesi Süle Çelebi Camii’de sabah namazı ile başlayan Günşen, ardından cami cemaatiyle birlikte kahvehanede çay ve simit eşliğinde sohbet etti. Öğlen programında ise; Beykent Koleji, Bahçeşehir Koleji ve İpekyol Fabrikası’nı ziyaret etti. İpekyol Fabrikası’nda çalışanlarla birlikte öğle yemeği yedikten sonrapersonelile sohbet etme imkânı bulan Prof. Dr. Günşen, Edirne’yi Türkiye’nin parlayan yıldızı, Balkanların merkezi haline birlikte getireceklerini vurguladı.

ak parti edirne adayı ahmet günşen gezi

Ziyaretlerine Edirne Devlet Klasik Türk Müziği Topluluğu Müdürlüğü ile devam eden Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, daha sonra Ulusoy Plaza ve Tabipler Odası ziyaretleri ile devam etti. Günşen, günü Şükrüpaşa Mahallesi’ndeki çat kapı ev ziyaretleriyle sonlandırdı.

ak parti edirne adayı ahmet günşen gezi (1)

‘Edirne’nin kaybedecek bir dakikası yok’

Ziyaretleri sırasında vatandaşların sorularını yanıtlayan Prof.Dr. Günşen, 30 Mart’ta yerel yönetimi kazandıkları takdirde ekip arkadaşlarıyla birlikte gece gündüz demeden çalışacaklarını belirtti. Günşen, “Çok çalışarak Edirne’mizi layık olduğu yere hep birlikte taşıyacağız. Çünkü biz Edirne’nin potansiyeline, insanına inanıyoruz. Kimseyi ötekileştirmeden, herkesi kucaklayarak neler yapacağımızı anlatıyoruz. Bizim gönlümüz geniştir, sadece Ak Partililerin değil, tüm vatandaşlarımızın belediye başkanı olacağız. Edirne’mizi Türkiye’nin parlayan yıldızı ve Balkanların merkezi haline birlikte getireceğiz. Edirne’nin bırakın bir dönem daha kaybetmeyi, bir dakika dahi kaybetmesine tahammülümüz yoktur. Bunun için çok çalışacağız”ifadelerini kullandı.ak parti edirne adayı ahmet günşen gezi (2) ak parti edirne adayı ahmet günşen gezi (3) ak parti edirne adayı ahmet günşen gezi (4)

 

 

 

 47 total views,  2 views today

Next Post

Başarılı öğrencilere belge töreni

Okullarda ilk öğrenim yarı yılının sona ermesi nedeniyle birinci dönemde okullarında başarılı olan, Edirne İli ve ilçelerde öğrenim gören, 9-10-11-12’ci sınıf öğrencilerinden okullarında birinci olan öğrencilere başarı belgesi verildi. Deveci Han Kültür Merkezinde yapılan başarı belgesi sunum törenine Edirne Valisi Hasan Duruer,Milli Eğitim Müdürü,Hüseyin Özcan, T.Üniversitesi Öğretim üyesi Doç.Dr.Rıdvan Canım, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp