Ak Parti Adayı GÜNŞEN “Ben ikinci bir İlhami Ertem olmak isterim”

admin

 

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof Dr.Ahmet Günşen Radyo Su’da canlı olarak yayımlanan “Edirne Belediye Başkan Adaylarını Tanıyalım Programı na katıldı. Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği programda konuşan Ahmet Günşen göreve geldiği zaman gerçekleştirmeyi amaçladığı projeleri konusunda açıklamalarda bulundu. Edirne’yi bir dünya kenti yapmayı amaçladığını belirterek şunları kaydetti; “ Edirne’nin sorunlarını biliyorum.

ahmet-günşen-radyosu2

Bunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için göreve talip oldum.Edirneli hemşerilerime bunları çözeceğime dair söz veriyorum. Edirne’miz bugün olması gereken düzeyde değil hizmet fakiri bir kent görünümünde. Edirne’nin bu durumu beni çok üzüyor.Edirne’de vahşi çöp depolama sistemi var.

ahmet günşen

Edirne’nin suyu havası kirli. Bu görüntü Edirne gibi Osmanlı Devletine 92 yıl başkentlik yapmış bir kente yakışmıyor. Kentimizi ihmal edilmiş bir kent görüntüsünden kurtaracağız. Gençlerimiz yaşlılarımız için sosyal projelerimiz var. Bunları bir biri ardına gerçekleştireceğim: Merkezi hükümetle el birliği yaparak Edirne’mizi Balkanların değil dünyanın örnek bir kenti haline getireceğiz” diyen Günşen,daha sonra Belediye başkanlığı görevine geldiğinde yapacağı projeleri konusunda detaylı bilgi sundu.

Programı tamamını 13 Şubat 2013 Perşembe günü saat: 11:00’den itibaren www. edirneajans.tv’de  izleyebilirsiniz… 

ahmet-günşen-radyosu

 132 total views,  2 views today

Next Post

SÜLOĞLU’DAN 33 KİŞİ UMREYE UĞURLANDI

Süloğlu İlçesinden 33 Müslüman Umre’ye gitmek için kutsal topraklara törenle uğurlandı. Umre törenine Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik, Kaymakam, Numan Altay ve Süloğlu Müftüsü Turgut Çavdar ile Umreye gidecek vatandaşların yakınları katıldı. Belediye Başkanı Erol Atik, umreye gidecek olan vatandaşlarla kucaklaşıp onları kutsal topraklara uğurlamanın mutluluğunu yaşadığını iafade ederek; Bugün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp