AK Parti Adayı Günşen “Edirne Balkanların Merkezi Olacak”

admin

AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Günşen, Edirne Ticaret Borsası’ndaki tüccarlarla bir araya geldi. Sonrasında ise Trakya Üniversitesi birimleri ve ev ziyaretleriyle devam etti.

“Edirne’de Değişim Rüzgarı Esecek”

Günşen’in Ticaret Borsası Ziyaretinde, Borsa adına Meclis Başkanı Fedai Canım  hazır bulundu.  Edirne Ticaret Borsası’nda tüccarlarla birlikte kahvaltı yapan Ahmet Günşen, sohbet edip sorunlarını dinledi. Günşen’in  Bu anlamda çözümler getirebilmek için canla başla mücadele edeceklerini ifade etti. Günşen, “Edirnemizi yeniden Balkanların merkezi haline getirmek için ortak akılla birlikte hareket edeceğiz. İnşallah 30 Mart’ta mahalli seçimleri kazandığımızda Edirne’de kuvvetli bir değişim rüzgârı esecek” dedi.

günşen-etb-ziyaret2

Gençlerle Başaracağız

Edirne Ticaret Borsası’nın ardından Trakya Üniversitesi Sarayiçi Yerleşkesi birimleri, Mimarlık Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi birimlerini ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında öğrencileri unutmayan Günşen, gençlerle sohbet etti. Gençlere her zaman önem veren Prof. Dr. Ahmet Günşen, “Edirne’de öğrencilerin kıymeti okullar tatil olunca belli oluyor.

günşen-ziyaret

Gençlerimiz eğitim dönemleri boyunca Edirnemize hareket kazandırıyor. Edirne’yi üniversiteden ve üniversite gençlerinden ayrı düşünmek mümkün değil. Gençlerimiz için elimizden geleni el ele vererek yapacağız. Üniversite yönetimiyle mahalli yönetim birleştiğinde bu gençlerimizin ulaşımından tutun barınmasına kadar her türlü meselesinde onlarla birlikte hareket edeceğiz. Edirne için yapacağımız tüm çalışmalarımızın odağında gençlerde yer alacak” şeklinde konuştu.

günşen-ziyaret3

Günün akşamında ise Günşen, Edirne’de çalınmadık kapı bırakmamak için Şükrüpaşa Mahallesi sakinlerine ‘Merhaba’ dedi.

 246 total views,  2 views today

Next Post

Damızlık Birliği Araç Filosunu Yeniledi

Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Hayvan Hastanesinde görevli Veteriner Hekimlerine 11 adet yeni araç satın aldı. Göreve geldiği ilk günden bu yana sürekli üyeleri için yeni yatırımlara imza atan Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu, son olarak 11 veteriner hekime üyelere daha kaliteli hizmet sunmak için yeni […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp