AK PARTİ Adayı Günşen Seçim Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam ediyor

admin

AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen parti yöneticileri ile birlikte Edirne turlarını sürdürüyor. Günşen Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti. Günşen, sanayi esnafları ve Dernek Başkanı Erol Çakırlar yöneticiler ile görüştü ve sorunlarını dinledi.Edirne’ye daha iyi hizmet vermek için yola çıktıklarını belirten Günşen; “Azimli ve kararlı ekibimizle yollara çıktık. Proje üretiyoruz Milletimizin öndere ihtiyacı var. Aslında çözümlenemeyecek sorun olmaz. Esnaflarımızın sorunlarının büyük bölümü yerel yönetimlerce çözümlenir.

ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (22)

Esnaf arkadaşlarımız bundan on, yirmi yıl öncesi koşullarla hizmetlerini sürdüremez daha iyi şartlarda hizmet alanlarına kavuşmaları gerekir. Belediye esnaf işbirliği ile çok güzel işler yapılır. Sanayi esnaflarımızın sorunlarını tespit ediyoruz” dedi.

ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (4)

Küçük Sanayi Sitesi Dernek Yönetim Kurulu Başkanı ve yöneticiler de sorunların dile getirdiler.

İşyeri mekânları konusunda getirilen yasa ile iş yapmalarının mümkün olmadığını bürokratların işyerlerini dikkate almadan hazırladıkları yasanın kendilerini zor durumda bıraktığını, Sanayi Sitesinde işyerlerinin 40-80 M2 olduğunu belirterek, Bu yasanın yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini söylediler.

ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (1)
ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (5) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (7) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (8) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (10) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (12) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (13) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (14) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (15) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (17) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (19)
ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (23) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (25) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (26) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (28) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (29) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (31) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (32) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (33) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (34) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyareti (35) ak parti adayo ahmet günşen - sanyi sitesi ziyaretikpk

 

 

 32 total views,  2 views today

Next Post

KAMU HASTANELERİ TOPLANTISI

Yeni bir uygulama olan kamu hastanelerine farklı bir yönetim getiren Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr İlhan Açıkgöz basın toplantısı ile çalışmalarını masaya yatırdı. Son yıllarda sağlık hizmetlerine bir düzen ve kalite geldiği kuşkusuz. Açıkgöz toplantıda zarar eden kamu hastanelerinin kara geçtiğini söyledi. Bu kara geçmenin faturasının bir bölümünün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp