AK Parti belediye başkan aday adayları basın turunda.

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

AK Parti Edirne Belediye Başkan aday adaylıkları belirlenen Sağlık Bakanlığı Danışmanı Tuna Bekleviç ile T.Ü Balkan Araştırma Enstitüsü Kurucu Müdürü Prof Dr. Ahmet Günşen gazetemizi ziyaret etti. Belediye Başkan aday adaylığının ikiye indirilmesinin ardından iki aday adayı ilk ziyaretlerini mahalli basına yaptı. Belediye Başkan aday adayları gazetemiz Edirne Ajans ve Radyo Su’yu da ziyaret ettiler.

ak-parti-adaylar-ziyaret-tuna-bekleviç-ahmet-günşen-müjdat-kahve-sms

Beraberinde AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve ve İl Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Suiçmez ile birlikte gazetemize gelen aday adayları, Yaptıkları konuşmalarda mahalli basının önemine değindiler. Aday adayları daha sonra kendilerini tanıttılar. Belediye başkanı aday adaylarından Prof Dr.ahmet Güneşen,1962 yılında Edirne’de doğduğunu2010 yılında T.Üniversitesinde Profesör olduğunu belirtti.Balkan Araştırma Enstitüsü gibi önemli bir kurumun kurucu müdürlüğünü yaptığını belirten Güneşen, bölgeye hizmet etmeyi amaçladığını bu arada koşulların kendisini siyasete ittiğini görev verildiği takdirde Üniversite ile Edirnelileri buluşturmayı hedeflediğini söyledi.

tuna-bekleviç-müjdat kahve-ahmet günşen

Sağlık Bakanı Danışmanı Tuna Bekleviç ise, aday olması halinde Edirne’ye daha çok hizmet akışı sağlanacağını, bunların başında Hava alanı ile hızlı trenini geldiğini belirten Bekleviç Edirne’nin daha fazla hizmetten yoksun kalmaması gerektiğini Ak Parti belediyeciliğinin Edirne’ye gelmesinin yararlı olacağını söyledi.

ahmet-günşen5

 

EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİM OLSUN SMS HATTI KURULDU..

Ak Parti Edirne Belediye Başkalığı için belirlediği iki ismi bastırdığı tanıtım broşürlerinde yer alan SMS yoluyla “EDİRNE İÇİN ADAYINIZI SİZ SEÇİN” diyor. Basılan tanıtım broşüründe Edirne’nin Belediye Başkan Adayı kim olsun sorusunu vatandaşa yönelten AK PARTİ, Vatandaşlardan cep telefonları ile Tuna Bekleviç için “TUNA BEKLEVIC”, Ahmet Günşen için “AHMET GUNSEN” yazıp 3412’ye mesaj göndermelerini istiyor. Tüm bu çalışmalardan sonra Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayının 8 Aralık 2013 tarihinde Edirne’ye gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağı belirtildi.

tuna-bekleviçak-parti-adaylar-ziyaret-müjdat-kahve-tuna-bekleviç-ahmet-günşen-mustafa-suiçmez2


broşür-sms-aday-tanıtım2 DSC_7534


 

 

 

 

 49 total views,  5 views today

Next Post

Öztürk; Borsanın Çalışmalarını Değerlendirdi

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk Ağa Köşkünde düzenlediği basın toplantısında bugüne kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantıya Meclis Başkanı Fedai Canım ve yöneticiler de katıldı. Özay Öztürk, konuşmasına teknolojinin önemine değinerek başladı. Gelişen teknolojinin insan yaşamını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp