AK Parti Belediye Başkan Adayı Günşen Gazetemizi Ziyaret Etti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Ahmet Günşen beraberinde Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda, İl Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Dinç ve Cevat Darcanlı, Gençlik Kollarından Bayram Kılınç, Belediye Başkanı adayı danışmanı Kadir Alkan, SKM İletişim Koordinatörü Mahmut Kurt ile  gazetemizi yeni yerinde ziyaret etti.

ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret

Ziyareti sırasında çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Günşen, Kendisinin Edirne aşağı olduğunu bu kente hizmet için bu göreve soyunduğunu belirterek. Edirne belediyesinde yenileşmeye ihtiyacının bulunduğunu, kente yapılması gereken hizmetlerin yapılamadığını söyledi.

ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret2

Edirne halkının da değişim özlemi içinde olmasının sevindirici olduğunu belirterek; “Ben uzun süre Balkan Araştırma merkezinde görev yaptım. Balkanlardaki halkımızın sorunlarını ve onun merkezi olan Edirne’nin sorunlarını çok iyi biliyorum. Bizler bu şehre hizmette kayıplarımızı geride bırakarak el ele vermek birlik ve beraberlik içinde olmak zorundayız. Buna mecburuz Edirne’miz daha önceki dönemde olduğu gibi bölgenin marka kenti olmalı. Aramızdaki ayrı gayrcılıkları bir kenara bırakmalıyız. Ben Edirnelilerle birlikte kentimizin sorunlarının üstesinden geleceğime inanıyorum.

ahmet günşen-edirneajans2

Her zaman mahalli basınımızla el ele vererek fikir birliği içinde hizmeti sürdüreceğiz, sizlere yeni mekânınızda başarılar dilerim” dedi.

ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret1

Gazetemiz Sahiplerinden Necmi Engin Edirne Ajans gazetesi ve Radyo’Su hakkında bilgi verdi. Bundan sonra Edirne Ajans TV’nin devreye girmesi ile gazete, radyo ve televizyon yayınları ile ilin en kapsamlı yayın kuruluşu durumuna geleceklerini belirtti. Ahmet Günşen daha sonra yeni binamızı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret18


ahmet günşen-edirneajanskpk


ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret3 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret4
ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret6
ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret7 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret8 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret9 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret10 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret11 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret12 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret13 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret14 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret15 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret16 ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret17
ahmet-günşen-edirneajans-ziyaret19

 

 

 

 

 

 

 131 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Beykent Okulları’nda Ib Dp Forumu

Edirne Beykent Okulları, 2014-2015 öğretim yılında uygulamaya başlayacağı Uluslararası Bakalorya Diploma Programı (IB DP) çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 19-20 Aralık’ta gerçekleşen IB DP danışmanlık ziyaretinden sonra, ikinci kez düzenlenen IB DP forumunda; Diploma Programı öğretmenleri, öğrencileri ve velileri ile buluştu. Forumda, IB Diploma Programının genel müfredat yapısı üzerinde duruldu. Aynı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp