Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Günşen “Ortak Akılla Sorunları Çözeceğiz”

admin

AK Parti il merkezinde düzenlenen  basın toplantısında Edirne Belediye Başkan adayı Prof.Dr.Ahmet Günşen çalışmalarını değerlendirdi. Günşen; “Beni daha önce kimse tanımıyordu. Şimdi Ahmet Günşen’in kim olduğu gündemden düştü” dedi

ahmet günşen basın toplantısı (1)kpk

Toplantıya İl Başkanı Müjdat Kahve, Gençlik ve Kadın Kolları başka ve yöneticileri ile partililer katıldı. İlk olarak söz alan Kahve, seçim çalışmalarının olumlu yolda seyrettiğini söyledi.

ahmet günşen basın toplantısı (2)

Ardından konuşan Belediye Başkan adayı Günşen; “ Biz görev aldığımızdan bu yana gezmeyeceğimiz sokak, çalmayacağımız kapı kalmayacak demiştik. Biz böyle bir seçim stratejisi içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

ahmet günşen basın toplantısı (3)

Bu seçim çalışmaları içinde il görevimiz. Hemşerilerimiz Ahmet Günşen adını bilmiyorlardı.Biz de bunu biliyorduk. İlk amacımız Ahmet Günşen adını tanıtmak oldu.Çok şükür resmi kurum ve kuruluşlardan başlayarak,esnafımıza,sivil toplum kuruluşlarımıza kadar gündüz ziyaretlerimiz, akşamları ise ben ve eşimle birlikte sürdürdüğümüz çat kapı ziyaretleri daha sonra parti teşkilatındaki arkadaşlarımızla birlikte bunun sonuç alıcı bir çalışma olduğuna karar verip bunu genişlettik.

ahmet günşen basın toplantısı

Ortalama 20 civarında 5-6 kişilik yaklaşık 100 civarında arkadaşımızla birlikte her akşam çat kapı ziyaretler yaparak halkımıza ulaşıyoruz. Onlara nezaket ziyareti içinde “merhaba” diyoruz.Kendimizi tanıtıyoruz süreci istediğimiz noktaya getirmeye çalışıyoruz.

ahmet günşen basın toplantısı (1)

AHMET GÜNŞEN’İN KİM OLDUĞU GÜNDEMDEN ÇIKTI

Kamuoyunda şu an itibariyle Ahmet Günşen’in kim olduğu sorusu gündemden çıktı.Bunu ben de görüyorum sokakta veya kapıyı çaldığımızda insanlarımız bizi ismimizle hatırlıyor.Bu gelişmeden memnun olduğumu belirtmek isterim.

ahmet günşen basın toplantısı (5)

Biz seçim döneminde örgütten arkadaşlarımızla birlikte hedeften şaşmadan yürüyor, bu konuda umutluyuz. Bu yarışa yeni başladık enerjimiz yerindedir. Biz çan eğrisinin daha zirvesine değiliz. Bu çalışmamız hızlanarak devam edecektir. Bundan kimsenin endişesi olmasın.Biz sürecin ilk ayağını tamamlamak üzereyiz.1 Şubat 2014 günü ETSO’da Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu’nun da katılacağı toplantıda “Edirne’de ortak akıl değişim” adındaki toplantıda seçim sürecimizin ikinci basamağını başlatacağız.Böylece Edirne’de Ak Parti ve Ak Belediyecilik adına neler yapacağımızı proje bağlamında anlatacağız .İnşallah süreç daha iyi gidecek. Edirne’nin daha fazla zaman kaybetmemesini bakanımızı ve merkezi hükümeti de arkamıza alarak, Edirne’de kaybedilen gelişmeleri gidereceğiz. En önemlisi ben ve ekip arkadaşlarımla burada takım oyununu oynayarak, Edirne’mizi layık olduğu yerlere taşımaya gayret edeceğiz. Bunun ilk adımını da Edirne’yi tekrar bir kültür şehri, Bu şehrin potansiyelini de dinamiğe dönüştürmek şehrimizi yeniden yapacağımız plan ve projelerle kentimizi yarınlara taşıyacak huzurlu bir şehir yaracağız. Biz altyapısı olmayan bir kentte sıkıntılar yaşıyoruz. Biz işimize altyapı ile başlayacağız bunları en kısa zamanda çözeceğiz. Temel belediyecilik anlamında sıkıntıları gidermek istiyoruz” dedi

ahmet günşen basın toplantısı (4)

 

 

 

 

 

 344 total views,  2 views today

Next Post

Ahşap bina, Çıkan yangında tamamen yandı

Ahşap bina, Çıkan yangında tamamen yandı Tamamen yanması nedeniyle  kullanılamaz hale gelen binada yangının sobadan çıktığı belirtildi. Dün saat 15.00 sularında  Edirne Merkez Sabuni Mahallesi Eski İstanbul Caddesi Hasan Paşa Çıkmazında  bulunan  Sedat Babayiğit’e ait ahşap binada yangın çıktı. İtfaiyenin  ekiplerinin kısa sürede  yangın mahalline ulaştı , Ahşap bina İtfaiyenin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp