AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, Selimiye Meydanı’nda coşkulu halka seslendi.

admin

‘Taşın altına gövdemi koyacağım’

ahmet günşen - başbakan miting

19 Mart 2014 Çarşamba günü yoğun kalabalığın toplandığı Selimiye Meydanı’nda mitinge katılan Ahmet Günşen, sorunları çözmek için belediye başkanlığı görevine talip olduğunu söyledi. Başkanlık görevi ile birlikte daha da çok çalışacağını ifade eden Günşen, “Bu şehrin göç veren bir şehir olduğunu çok net biliyorum. Şehrimiz artık göç vermemelidir. Benim gençlerim, benim çocuklarım bu şehirden uzaklaşmamalıdır.

ahmet günşen - başbakan miting (6)

Bu şehirden kaçacak durumda olunmamalıdır. O zaman istihdam üretmeliyiz bu şehrin insanlarına. Benim gençlerim burada üniversiteyi bitiriyor ama işsiz kalıyorlar. Ve işsiz oldukları için de yanı başımızdaki Çerkezköy’e Çorlu’ya giderek orada fabrika işçisi olmak zorunda kalıyorlar ya da oraya gitmek zorunda kalıyorlar, aileleri burada onların hasretiyle yanıyorlar. O zaman bizim istihdam üretmemiz gerekiyor. Bunun için çok çalışacağım ve taşın altına başımı değil, gövdemi koyacağım” diyerek Edirne’nin sorunlarını en kısa sürede çözeceklerini belirtti.

ahmet günşen - başbakan miting (3)

Edirne Milletvekili ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu da yaptığı konuşmada AK Parti’nin şehirleri muasır medeniyet seviyesine getirmek için çok çalıştığını ve Edirne için de çok çalışacağını dile getirdi.

Günşen Hocayla Projeler Hayata Geçecek

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, coşulu kalabalığı selamladıktan sonra, “Edirne, Osmanlı cihan devletinin başkenti Edirne. Fatih Sultan Mehmet’in doğduğu, Mimar Sinan’ın donattığı, Şükrü Paşa’nın kahramanlık destanı yazdığı ey güzel Edirne. Sen bu milletin iftiharısın. Senin türbelerinle gurur duyuyoruz, senin şehitliklerinle iftihar ediyoruz, senin köprülerinle, senin göğe yükselen muhteşem minareli camilerinle, senin Selimiye’nle iftihar ediyoruz” dedi.

Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen’e destek isteyen Recep Tayyip Erdoğan, “Biz ilmin gereği neyse bunu yaptık, yapıyoruz ve yapacağız. Şimdi inşallah Prof. Dr. Ahmet Günşen hocayla bunları yapacağız. Ahmet Günşen hocanın projeleri dehşet. İnşallah bu projeleri hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.


ahmet günşen - başbakan miting (1) ahmet günşen - başbakan miting (2)
ahmet günşen - başbakan miting (4) ahmet günşen - başbakan miting (5)

 

 

 377 total views,  2 views today

Next Post

“Ya gereğini yap, yada özür dile”

CHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan, kendisi hakkında asılsız iddialarda bulunan AKP Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve’ye cevap verdi. Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, “AKP il başkanı elinde bir belge varsa gereğini yapsın.Eğer elinde bir belge yoksa sadece karalamak için bunu yaptıysa, çıksın özür dilesin” dedi. CHP Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp