AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’dan Kurban Bayramı Mesajı

admin

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Kurban Bayramı’nın, Türk Milletine ve tüm İslam Alemi’ne sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini dileyerek, “Milli birlik ve beraberliğimizin en yüksek seviyede tezahür ettiği, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği, dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu, hoşgörü ve barışın en yoğun şekilde yaşandığı özel günlerimizden Kurban Bayramı’na bir kez daha kavuşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.” dedi.

“Son iki yıldır bayramlarda pandemi nedeniyle yaşanılan olumsuzlukların milli aşı seferberliğimiz ve milletimizin özverileri ile bir nebze de olsa giderilmesinin sevincini yaşadığımız bu bayram, elbette yine pandemiye karşı önlemlerimizi azaltmadan, sevdiklerimizle bir arada olabilmenin huzurunu yaşayacağız.” diyen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba sözlerini, “Bayramlarımız, paylaşmanın güzelliğini ve bereketini evlerimize getirir. Pek çok konuda birbirinden farklı olan insanlarımızı, ortak bir paydada buluşturur ve ortak bir ruhun paylaşılmasına vesile olur. Bu bayramımızın da işte bu güzel ruh birliğine vesile olmasını diler, tüm Edirnemizin, tüm memleketimizin ve İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı yürekten kutlarım.” şeklinde tamamladı.

 147 total views,  2 views today

Next Post

“Bilgili, Eğitimli ve Donanımlı- Süloğlu ve Sozopol”

Proje, Avrupa Birliği Başkanlığın ulusal otorite görevini yürüttüğü INTERREG-IPA Sınır Ötesi İş Birliği Programı Bulgaristan-Türkiye 2014-2020 dahilinde Süloğlu Belediyesi liderliğinde ve Bulgaristan Sozopol Belediyesi partnerliğinde yürütülmektedir. Projenin Amacı Süloğlu ile Sozopol Belediyelerinin doğa afetlerinin olumsuzluklarının ortadan kaldırılması; bölgede yaşayan halkın ve iş çevresinin  olağanüstü hallerde nasıl hareket edileceği konusunda   bilgilendirilmesidir. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp