Ak Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen’in Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

admin

Ak Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen 29 Ekim Cumhuriyet bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehit ve gazilerimizin üstün gayret ve fedakârlıklarıyla kurduğu ve bizlere armağan ettiği Cumhuriyetimizin 91. yıl dönümünü kutladığımız bu gün, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içinde, vatanımızın sarsılmaz bütünlüğüne ve ulusumuzun birlikteliğine her zamankinden de çok önem vermeliyiz.

rafet-sezen

 Cumhuriyetin ilan milletimizin milli mücadele sonunda kazandığı, bağımsızlığını taçlandırdığı tarihindeki en parlak zaferidir. Millet olarak hedefimiz; bugünlere nasıl gelindiğini unutmayarak, milli değerlerimize sahip çıkmak, ulusal bağımsızlık ve halk egemenliğine dayanan çağdaş, demokratik ve sosyal hukuk devleti anlayışını yaşatmaktır”

“Bu önemli gün vesilesiyle, ülkemiz üzerinde son dönemde oynanan kirli oyunların boşa çıkacağını, Milletimizin birlik ve beraberlikten ayrılmayacağını bir kez daha belirtmek isterim.

Gururlu ve coşkulu olduğumuz bu anlamlı günde bayramınızı tebrik ediyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sonsuz rahmet, minnet ve şükran duygularıyla anıyorum.

      Rafet SEZEN

   Ak Parti Edirne

       İl Başkanı

 

 201 total views,  2 views today

Next Post

Ticaret Borsası'ndan 29 Ekim Kutlama Mesajı

Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım imzasıyla yayınlanan kutlama mesajında şu ifadelere yer verildi; “Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, “Muasır Medeniyet Seviyesine” ulaşmayı amaçlarken, çağdaşlaşmayı ve zihniyet devrimi gerçekleştirmemizi hedeflemişti. Gösterilen hedefe varmak adına, Edirne Ticaret Borsası olarak tüm üyelerimizle birlikte sorumluluk bilinci […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp