AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, gençlerin mutlaka öz değerleri olması gerektiğini belirterek, “Dürüstseniz, güvenilirseniz, çalışkansanız, dünyanın neresinde olursanız olun başınız dik, alnınız açık ve başarılı olursunuz” dedi.

Ak Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, gençlerin mutlaka öz değerleri olması gerektiğini belirterek, “Dürüstseniz, güvenilirseniz, çalışkansanız, dünyanın neresinde olursanız olun başınız dik, alnınız açık ve başarılı olursunuz” dedi.

Müezzinoğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, gençlerin mutlaka öz değerleri olması gerektiğini söyledi.

Kendisine verdiği sözü tutmayan, kendini aldatan birisine başkasının saygı duymayacağını belirten Müezzinoğlu, “Dürüstlük, güvenilirlik ve çalışkanlık öz değerleriniz olmalı. Dürüstseniz, güvenilirseniz, çalışkansanız, dünyanın neresinde olursanız olun başınız dik, alnınız açık ve başarılı olursunuz. Önemli olmak kadar, değerli olmayı da hayat felsefenizin merkezine koyun. Öz değerleriniz olduğu gibi öz saygınız da olsun. Kendinize saygı duyun, kendinize değer verin, kendinizi önemseyin, kendinize yalan söylemeyin. Çünkü kendisine yalan söyleyen, en çok sevdiğine de yalan söyler” şeklinde konuştu.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Muhammet Bilal Macit de genç olmanın ezberleri bozabilmekten geçtiğini belirtti.

Olaylar karşısında kendini sorumlu hissetmenin genç olmanın gereği olduğunu anlatan Macit, “Bizim ihtiyacımız olan gençlik anlayışı farklı düşünebilen, farklılıkları birer zenginlik olarak kabul edebilen, cesur ezber Bozan, kendisini olaylardan dolayı sorumlu tutan bir gençlik. Siyaset, sürüden ayrılabilmek, çevremize karşı sorumluluk alabilmek, yaşadığımız yerin, Türkiye’nin ve dünyanın daha yaşanabilir bir yer olması için söylenecek bir sözümüzün olması demektir” ifadesini kullandı.

Ak Parti İl Başkanı Müjdat Kahve de gençlerin ülkenin bugünkü halini yeterli bulmayabileceklerini, kat edilen mesafeyi görebilmek için 10 yıl öncesine bakmak gerektiğini belirtti.

Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çalışkan da Türkiye’de var olan her türlü farklılığı zenginlik olarak algılayan Ak Parti Gençlik Kolları’nın, kimseyi ötekileştirmeyerek herkesi kabul ettiğini bildirdi.

Programın sonunda, Ak Parti’ye yeni katılan üyelere rozet takıldı.

 246 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Kar Lastiği Uygulaması Başladı

Şehirlerarası yük ve yolcu taşımacılığı yapan ticari araçlara kış lastiği takma zorunluluğunun getirilmesiyle birlikte Edirne Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, D-100 karayolunda kaş lastiği uygulaması yaptı. Sürücülerin genellikle yönetmeliğe uyarak kış lastiği taktığı gözlenirken, kurallara uygun lastik kullanmayan sürücülerin işletmelerine 500 lira para cezası kesildi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp