Ak Parti Edirne İl Gençlik Kollarından Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezine Ziyaret…

admin

Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları 22-27 Kasım Ağız ve Diş Sağlığı Haftası dolayısıyla Edirne Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret ederek hastalara ve çalışanlara diş macunu ve diş fırçası dağıttı.

Ak Parti Edirne Gençlik Kolları İl Başkanı Hakan ÇALIŞKAN yaptığı açıklamada, “Sağlığın ağızda başladığını belirtti. Ağız ve diş rahatsızlığının birçok hastalığın habercisi olduğunu aktaran ÇALIŞKAN, ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan diş hekimlerinin sağlık ordusunun vazgeçilmez parçası olduğunu ifade etti. Diş ve diş eti hastalıkları kalıcı ve ölümcül hastalıklara da sebep oluşturduğu yapılan araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Bu nedenle çocukluk dönemlerinde daha diş fırçalamanın, diş sağlığının öneminin eğitimlerle diş hekimlerinin yanı sıra aileler tarafından da verilmesi gerekmektedir.”

İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan ÇALIŞKAN “22-27 Kasım arasının Ağız Diş Sağlığı Haftası olarak kutlandığını kaydederek bu nedenle böyle bir etkinlik yapmak istediklerini halkı bilinçlendirmek amacıyla diş fırçası ve diş macunu dağıttıklarını belirtti.”

Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Mustafa KESERCİ’ yi makamında ziyaret ederek merkez hakkında bilgi alışverişinde bulunduktan sonra, çalışanlara ve hastalara diş fırçası ve diş macununu hediye olarak dağıttılar.

 228 total views,  2 views today

Next Post

BARO’ Dan Mhp’ Ye iadeyi Ziyarette Bulundu

    Edirne Baro Başkanı Av. Özgür Yıldırım Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Hakan Özkan’ı iadeyi ziyarette bulundu.                Ziyarette Türkiye gündemi değerlendirilirken MHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Özkan Baro Başkanımız ve yönetiminin iadeyi bulunmasından çok mutlu olduklarını belirtti.               Baro Başkanı Özgür […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp