AK Parti Edirne İl Halkla İlişkiler Başkanlığından Vergi dairesi başkanlığına ziyaret

admin

Ak Parti İl Başkanı Av Müjdat KAHVE ve beraberinde İl Teşkilatı üyeleri H.Hilmi ZORLUTUNA, Suat BULUT, Cevat DARCANLI ve Ramiz ÇELİK in katılımıyla Vergi Dairesi Başkanı İsmail ASLAN a ziyarette bulundular.

Vergi haftası ile ilgili gecikmiş olan ziyareti gerçekleştirdiklerini belirten İl Başkanı Av Müjdat KAHVE bu tür ziyaretleri sıklaştıracaklarını, Halkın içinde olacaklarını, Kurum ve Kuruluşlara da bu bağlamda ziyaretler yapacaklarını bildirdi.

Edirne Vergi Dairesi Başkanı İsmail ASLAN da Edirne nin Vergi ödeme bilinci açısından Türkiye ortalamasının üzerinde olduğunu bunu da sevindirici bfotoğrafulduklarını belirterek Edirne de Vergi toplama oranının %85 olduğunu sözlerine ekledi.

 211 total views,  2 views today

Next Post

Özel Edirne Beykent Koleji "Model Birleşmiş Milletler Kulübü" İrlanda’dan Döndü

İrlanda’nın Dublin şehrinde düzenlenen “St. Andrew’s Model United Nations” konferansı, 20 farklı ülkeden 45 okulu temsilen gelen 700’den fazla öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Bu konferansta Edirne Beykent Okullarını, öğretmen Seçil Bahar Kuru’nun danışmanlığında öğrenciler Esen Uzun, Yelda Öztürk, İpek Şenel, İnci Livada, Deniz Kızılkaya, Işınsu Aytop, Ege Sayınbaş ve Burçak Bilgin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp