AK Parti Edirne Teşkilatı’nda Görev Almış Partililer Bir Araya Geldi

admin

AK Parti’nin Edirne İl Teşkilatı’nda bugüne kadar görev alan başkan ve yöneticiler, İl Başkanlığı’nın düzenlediği etkinlikte bir araya geldi. Yerel seçimlerin konuşulduğu etkinlikte partililere seslenen İl Başkanı Müjdat Kahve, “Edirne’ye sorumluluk hissederek, gönüllülük esasını ön planda tutarak hep birlikte mutlu sona ulaşalım” dedi.

AK Parti Edirne İl Başkanlığı, bugüne dek parti teşkilatında görev yapan yöneticileri sabah kahvaltısında ağırladı. Eski il başkanlarından Recai Koçaşlı, Ayhan Demir ve Koray Uymaz’ın da yer aldığı toplantıya partinin çeşitli kademelerinde görev almış 200’e yakın partili katıldı. Toplantıda kısa bir konuşma yapan İl Başkanı Müjdat Kahve, partilerinde siyasi tecrübesi olan eski yöneticiler ve eski yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelmek istediklerini belirterek, “Seçimlerde sandık başında görev almak isteyenler olabilir bunları değerlendirmek istedik. Edirne’ye karşı sorumluluğunu yerine getirecek onlarca arkadaşımız var. Eleştiriler olabilir, yeni fikirler olabilir her fikre açığız. Edirne’ye sorumluluk hissederek gönüllülük esasını ön planda tutarak hep birlikte mutlu sona ulaşalım” dedi.

Eski il başkanlarından Recai Koçaşlı ise, Edirne halkını AK Parti belediyecilik anlayışıyla tanıştırmak istediklerini ifade ederek, “2 kere seçime girdik ama maalesef kazanamadık. Bunda herkesin sorumluluğu var. Seçim kazanmak için son derece organize olmak gerekli. İsme endeksli siyaset yapmamamız gerekir. ‘O varsa ben gelmem’ anlayışını bırakmamız lazım” ifadelerini kullandı.

Toplantı basına kapalı olarak devam etti.AW000253

 57 total views,  2 views today

Next Post

EKK Ve Çevreci Dernekler ‘Yeşil Alan’ Talanının Durdurulmasını Kutladı

Edirne Kent Konseyi (EKK) öncülüğünde bir araya gelen birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi, 1’inci Murat Mahallesi’nde bulunan ve çevreci dernekler tarafından ‘yeşil alan talanı’ olarak yorumlanan 2 katlı betonarme binanın yıkılması üzerine enkazın olduğu alanda bir basın açıklaması yaptı. EKK Başkanı Özer Demir, “Biz bu inşaat hukuksuzdur dedik, dinlemediler. Şimdi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp