AK Parti Edirne’de Tarih Yazıyor

admin

7 Temmuz 2013 Pazar günü Sağlık Bakanı (Edirne Milletvekili) Mehmet Müezzinoğlu tarafından temeli atılan 400 yataklı Devlet hastanesinin 2 ay gibi kısa bir süre içersinde  4. Katı tamamlandı.

 DSC_0448 (12)

Esentepe mevkiindeki TOKİ konutları yanında yapımına başlanan yeni Devlet Hastanesinin çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Yüklenici firma inşaatın 4. Katını tamamladı. Geçtiğimiz Pazar günü Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun çeşitli temaslarda bulunmak için Edirne’ye geldiği ve Yeni yapılan EDİRNE DEVLET HASTANESİ inşaatının çalışmalarını bizzat yerinde gördüğü ve Hastane binasının yapımı hakkında çeşitli bilgiler aldığı açıklandı.

DSC_0453 (17)

Edirne Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Ercan TANINMIŞ gazetemize yaptığı  açıklamada;  “07/07/2013 Pazar günü Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu tarafından temeli atılan 400 yataklı Devlet hastanesinin inşaatı siz de gördüğünüz gibi 4. Katını tamamlamış durumda. Edirne’de Ak Parti hizmetlerine hızla devam ediyor.  2 ay gibi kısa sürede Devlet hastanesini bu konuma getirmek AK PARTİ’nin yaptığı yatırımların en  büyük göstergelerinden biridir.

ercan

Partimiz boş laflarla değil icraatlarıyla ses getiriyor. Edirne’yi ve Türkiye’yi kucaklayan ve önemseyen bir partiyiz. Bu yapılanlar düzgün bir ekonominin ve güvenin eseridir. Tabii ki Edirne’ye yapılanlar bunlarla da sınırlı kalmayacaktır.  Sayın bakanımız burada 2 ay önce temel atma töreninde yaptığı konuşmada;
“Sağlık Bakanı olarak bu ülke asla sağlıkta fiziki ve teknoloji sorun veya ihtiyacının önümüzdeki bir iki yıl içerisinde konuşmayacak, Konuşacağı tek bir konu var. O da yetişmiş uzman hekim ihtiyacıdır. O da bu anlamda hizmetin daha ideal verilebilmesi için ihtiyacımız olan tıp doktorları, sağlık çalışanları, hemşireler. Bu anlamda ülkenin ufkunu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Muassır medeniyet seviyesi’nin üzerindeki bir ufka kendini kilitlemeyen, bu ufuk peşinde koşmayan, bu vizyon peşinde koşmayan dar görüşlü millete dar kalıplar biçen bir anlayışın bu anlamda mahkumuyuz. Bütün projelerimiz farklı, böyle tip projeler değil. Araziye, arazinin konumuna göre mimarları gönderiyoruz. Ve oraya uygun projeler yapıyorlar. Bizim projelerimizin hiçbirinin bir örneği bir başka ilde yok. Böyle klasik devlet mantığı ile bir proje yapmıyoruz.”  Demişti.  İşte bu proje de Sayın bakanımızın dediği gibi Edirne için hazırlanan özel bir projedir. Sağlıkta iyi hizmet, teknoloji, hız, seçme özgürlüğü herkesin hakkıdır.”  Dedi.

 191 total views,  2 views today

Next Post

Kahve Engelliler Derneğini Ziyaret Etti

AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve Ayşekadın semtinde bulunan Bedensel Engellileri  ve Ailelerin  torumu ve Yardımlaşma derneğini ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve  Bedensel Engelliler lokalini ziyaretinde yaptığı açıklamada  parti olarak her zaman Engelli vatandaşların sorunları ile yakından ilgilendiklerini bu amaçla partilerinde bir birim oluşturduklarını belirtti. Engelliler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp