Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Hakan Çalışkan İstifa Etti.

admin

Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan ÇALIŞKAN yaptığı yazılı açıklamada, “Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları olarak 2,5 yıl boyunca önemli güzel işlere imza attık.

Edirne’miz için gençlerimiz ve partimiz adına elimizden gelen gayretin en iyisini göstermeye çalıştık. Bu nedenle gururluyum ve mutluyum. Bugüne kadar layıkıyla yaptığıma inandığım gençlik kolları il başkanlığı görevim den 04 Haziran 2014 günü itibarıyla istifa ederek, ayrılıyorum. Partimiz adına hayırlı olmasını dilerim. Görev sürem boyunca benimle birlikte koşturan, çalışan tüm teşkilat arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

ak-parti-edirne-gençlik-kolları-hakan-çalışkan

 233 total views,  2 views today

Next Post

Beykent’li miniklerin yılsonu gösterisi göz kamaştırdı.

Özel Edirne Beykent Koleji Anaokulu ve 1. Sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu yılsonu gösterisi önceki gün Trakya Üniversitesi Devlet konservatuarı sanat ve Eğitim Merkezi’nde yapıldı. Etkinliğe öğrencilerin öğretmeleri, velileri, yakınları ve Beykent Koleji Yöneticileri katıldı. Okul öğrencilerinden Orhun ve Lara’nın sunumuyla başlayan etkinlikte ilk olarak Beykent Anaokulu Küçük Grup, Orta Grup, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp