AK Parti Gençlik kollarından geniş kapsamlı kutlama

admin

 

AK Parti Gençlik kollarından geniş kapsamlı  kutlama   (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ak Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanlığı Şehit Ailelerini, Huzurevini,Kapalı Çarşı Esnaflarını, İlimizde ikamet eden Suriyelileri ve Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hastaları ve görevi başında olan personeli ziyaret ederek Bayram’larını kutladı. Edirne  İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Veysel Güner, yaptığı açıklamada; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu edebi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuştuk.

AK Parti Gençlik kollarından geniş kapsamlı  kutlama   (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ay boyunca büyük bir kardeşlik iklimini, dayanışmayı, kaynaşmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık. İlimizde, mahallemizde, akrabalarımızla, teşkilatımızla ihtiyaç sahipleriyle rabbimizin sunduğu ekmeği, suyu paylaştık, gönül sofraları oluşturduk. Son olarak ta teşkilatımız ile hastanede yatan hastalarımızı ve görevi başındaki personelimizi, zalim katil Esad’tan kaçarak ülkemize sığınan ilimizde bulunan Suriyeli kardeşlerimizin, şehitlerimizin bizlere emanet ettiği aileleri ziyaret edip bayramlarını kutladık.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Milletvekilimiz ile ilçe teşkilatlarımızı ziyaret edip bayramlarını kutladık. Bayrağımız bir, türkümüz bir, yazgımız bir bizim. Birlik ve beraberliğimizin arttığı , terörün ve mazlumun göz yaşının bittiği nice bayramlar diliyorum. “dedi.

AK Parti Gençlik kollarından geniş kapsamlı  kutlama   (1)

 86 total views,  2 views today

Next Post

Ciğercilik sorumluluk ve dikkat isteyen bir iş

Edirne ciğercileri arasında Nusret Usta olarak bilinen Nusret Demirçi Çiçek Tava Ciğer  Salonunda   sürdürdüğü  mesleğinin çok önemli bir görev olduğunu belirterek;    “ 38 yıldan bu yana Edirne’nin meşhur ciğerini satarak mesleğini icra ediyorum. Bu mesleğe önce çıraklıkla başladım. Tahmis Çarşısı Bakırcı Mehmet İşhanı Rüstempaşa Kervansaray otelinin altında işyerimde halkımıza hizmet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp