Ak Parti İl Başkanı Rafet Sezen’den Edirne Ajans’a anlamlı ziyaret

admin

Edirne Ak Parti İl Başkanı Rafet Sezen 21 Ekim Gazeteciler Günü nedeniyle Edirne Ajans Medya Grubunu ziyaret etti.  İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bilginar, Medya ve Tanıtım Sorumlusu Mecit EROL ile birlikte ziyarete gelen İl Başkanı Sezen; Edirne Ajans Medya Grubu çalışanlarının Gazeteciler gününü kutladı.

RAFET SEZEN'İN EDİRNE AJANS'A ZİYARETİ (3)

 

 

 

 

 

 

 

Çalışan Gazetecilere başta sağlık ve huzurlu bir ortamda başarılı çalışmalar dileyen Sezen sözlerine şöyle devam etti;  “Gazetecilik zor bir meslektir. Sizler bizim için haber almada çok önemlisiniz. Bizler bütün haberleri sizler sayesinde alıyoruz. Biliyorsunuz ben sizlerle uzun süredir tanışıyorum.  Edirne Ajans Medya Grubunu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Gazetesi Radyosu ve Milliyet Gazetesi’nin Edirne temsilciliği ile de bölgedeki sesimiz olmaya devam ediyorsunuz.  Bu vesile ile yeni yerinizi de tebrik ediyorum. Edirne’ye yakışan bir mekânda daha ferah bir çalışma ortamında bu mesleği icra ediyorsunuz. Dolayısıyla sizi tebrik ediyorum. İnşallah nice senelere hep birlikte sağlık ve sıhhat içinde ulaşırız. Bildiğiniz gibi Ak Parti Edirne İl Başkanlığı görevine 4 ay gibi bir süre önce getirildim. Gücüm yettiği oranda Halkımıza hizmet etmek için çalışıyorum.  Halkımızın sorunlarını çözmek benim için çok önemli.  Edirne’de halkımızın gerçekten siyasetçilere ihtiyacı var.  Her gün parti il binasında 4 saat gibi bir süreyi vatandaşlarımıza ayırıyorum. Onların sorunlarını dinliyor. Çözülmesi için ne gerekiyorsa yapıyoruz.  Her gün bir vatandaşımıza yardımcı olabiliyorsam ki yardımcı olduğumu da düşünüyorum. Ne mutlu bize. Siyasetten başka hiçbir beklentim yok. Edirne’ye hizmet etmek amacındayım. Bize destek veren ve kapısını çaldığımızda süratle isteğimizi yerine getiren Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na ayrıca teşekkür ediyorum. Edirne’ye bir şeyler yapabilirsek, bir çivi çakıp ta bırakabilirsek bizim mutluluğumuz daha da artacaktır.”

 

RAFET SEZEN'İN EDİRNE AJANS'A ZİYARETİ (4)

 

 

 

 

 

 

Ak Parti İl Başkanı Rafet Sezen ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Edirne Ajans Medya Grubu sahiplerinden Necmi ENGİN sözlerine şöyle devam etti; “Biz Edirne Ajans Medya Grubu olarak Gazetemiz ve Radyomuz ile sesli ve yazılı basında daima tarafsız ve objektif habercilik ilkesinden vazgeçmedik.  Aynı çizgide ilerlemeye devam ediyoruz. Siyasi partiler arasında bizim günümüzü hatırlayıp ziyaret eden ilk Başkanımız siz oldunuz. Size ayrıca teşekkür ediyoruz.  Başarılı çalışmalarınızı kamuoyuna iletmeye okurlarımız ve dinleyicilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz. Tekrar size bizi bu anlamlı günde ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

RAFET SEZEN'İN EDİRNE AJANS'A ZİYARETİ (1)

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra İl Başkanı Rafet Sezen Edirne Ajans Medya Grubunun birimlerini ziyaret ederek, Edirne Ajans Sahiplerinden Necmi Engin, Hakan Akkan ve Edirne Ajans Haber Koordinatörü Fikri AK ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

RAFET SEZEN'İN EDİRNE AJANS'A ZİYARETİ (2)

 

 

 

 

 

 

RAFET SEZEN'İN EDİRNE AJANS'A ZİYARETİ (5)

 

 

 

 

 

 

RAFET SEZEN'İN EDİRNE AJANS'A ZİYARETİ (6)

 11 total views,  2 views today

Next Post

Ticaret Borsası Antalya Yörex Fuarına çıkartma yaptı

Ticaret Borsası Başkanı Özay ÖZTÜRK Borsa Meclis Başkanı Fedai CANIM, Serdar HÜSEYİNCA, Eray KARACA, İsmail ARSLAN ve diğer yönetim kurulu üyeleri Edirne’yi tanıtmak amacı ile Antalya da 5. Yörex Yöresel Ürünler Fuarında bulundular. Edirne’nin tanıtımı için elbirliği ile çalıştıklarını belirten Başkan Özay ÖZTÜRK;               […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp