Ak Parti İl Koordinasyon Merkezi törenle açılı

admin

Ak Partinin Edirne’de seçim  çalışmalarının yürütüleceği koordinasyon  merkezi  törenle açıldı. Lari Camii karşısında  açılan koordinasyon merkezi açılışına Ak Parti milletvekili Adayları Şemsettin Emir ve Fatma Aksal  Mustafa Okur,Eski Milletvekili Necdek Budak Ak Parti il, merkez ilçe yöneticileri ile partililer katıldı. Koordinasyon merkezinin açılışında konuşan Emir, bugünün önemli bir gün olduğunu Ulusal Egemenlik Bayramının kutlandığı günde bulunduklarını  belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “ Bugün Türkiye Büyük  Millet  Meclisinin açıldığı , hakimiyetin kayıtsız şartsız milletin olduğunun ilan edildiği gündür. Bu güzel günde 23 Nisan Ulusal Milli Egemenlik ve Çocuk bayramınız kutlu olsun. Bu günün bir başka güzelliği daha var Bugün aynı zamanda Regaip kandili, mübarek bir gece üç aylar başladı. Dualarınızın kabul edilmesi dileğiyle Regaip Kandilinizi tebrik ediyorum.

Ak Parti İl  Koordinasyon Merkezi törenle açılı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Böyle önemli bir günde Edirne Seçim koordinasyon merkezimizi açıyoruz. Buradan durmak yok yola devam diyeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız Edirne’yi çok seviyor. Çünkü Edirne ülkemizin Avrupaya  açılan kapısı Bir süre önce İstanbul’da görüştüğümüzde  bana Edirne nasıl diye sordular. Edirne’ye AK Parti döneminde  ciddi yatırımlar yapıldı. Eğitimde sağlıkta ulaşımda tarımda turizm ve eğitimde Edirne’ye çok yatırım yapıldı. Edirne’ye yapılan yatırımların tutarı 17 milyar liradan fazla bu Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir yatırım” diyen Emir daha sonra Edirne’ye yapılan yatırımlar konusunda açıklamalarda bulundu.

Ak Parti İl  Koordinasyon Merkezi törenle açılı (3)

 

 

 

 

 

 

 

EDİRNE PLAKASI  BİR OLACAK

Daha sonra bunların yetmediğini belirterek şunları söyledi; “  Edirnemiz  için daha çok yatırım gerekir Edirne’ye daha çok yatırım için oylarınızı Ak Partiye  vereceğiz. Edirne’nin plakası 22 biz  seçimden sonra plakamızı bir yapacağız Edirne her alanda bir olsun istiyoruz. Edirne’de Ak Partinin oyları katlanmalı partimizin milletvekili sayısı üçe çıkmalı  Şemsettin Emir,Fatma Aksal, Mustafa Okur’u  Meclise göndermelisiniz ” dedi.

Ak Parti İl  Koordinasyon Merkezi törenle açılı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Ardından söz alan 2. Sıra Milletvekili adayı Fatma Aksal, geçen seçimde 2. Sıra milletvekili adayı olduğunu  bu dönemde 2. Sıra aday olduğunu  belirterek Ak Partinin ülkeye  büyük hizmetler verdiğini bu hizmetlerinin artarak devam edeceğini belirtti. Daha sonra Seçim Koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.

Ak Parti İl  Koordinasyon Merkezi törenle açılı (4)

 128 total views,  2 views today

Next Post

Keşan Belediyesi’nin 23 Nisan etkinliklerine büyük ilgi

Keşan Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 23 Nisan 2015 Perşembe günü Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde çocuklara yönelik etkinlikler düzenledi. Saat 13.00 sıralarında başlayan etkinliklerde ilk olarak Tiyatro Monimol tarafından “Masalını Unutan Çocuk” adlı tiyatro gösterisi sahnelendi. Etkinlikte ayrıca yaratıcı drama etkinlikleri, çocuk şarkılarıyla dans oyunları, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp