AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarından Vali Özdemir’e Ziyaret

admin

AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Pazar günü sona eren merkez ilçe kongrelerinin ardından seçilen ilçe başkanları, gençlik kolları ve kadın kolları başkanları ile birlikte Edirne Valisi Günay Özdemir’e nezaket ziyaretinde bulundular.

AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe başkanlığında gerçekleşen ziyarete Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, İpsala İlçe Başkanı Turan Girgin, Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, Merkez İlçe Başkan Vekili olarak Caner Kurt, Havsa İlçe Başkanı Aydın Balkan, Meriç İlçe Başkanı Halil Değirmendere, Süloğlu İlçe Başkanı Kadir Üstünbaş, Lalapaşa İlçe Başkanı İsmail Aslan, Kadın Kolları Başkanı Fatma Aksal katıldı.

Edirne Valisi Günay Özdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni seçilen başkanlara görevlerinde başarılar diledi.

 158 total views,  2 views today

Next Post

ETUS'a Belçika'dan özel davet

Edirne Belediyesi’nin toplu taşımada yer alan işletmecilerin kurumsallaşması projesi olan ETUS, Belçika’da düzenlenen UITP Busworld (Kortrijk 2017)’de Avrupa ülkelerine anlatıldı.   Edirne Belediyesi’nin toplu taşımada yer alan işletmecilerin kurumsallaşması projesi olan ETUS, yurt içi ve yurt dışında ilgi görmeye devam ediyor. Toplu taşımacılık sektörünün dünyadaki en büyük kuruluşu olan UITP […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp