AK Parti İl Yönetimi Eczacılar Odasını Ziyaret Etti

admin

AK PARTİ İL HALKLA İLİŞLKİLER BAŞKANLIĞIMIZNIN DERNEK VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ ZİYARETLERİ KAPSAMINDA EDİRNE ECZACILAR ODASINA BİR ZİYARET GERÇEKLERŞTİRİLDİ.

ZİYARETE İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE, İL BAŞKAN YARDIMCISI HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI HİLMİ ZORLUTUNA, İL BAŞKAN YARDIMCISI YEREL YÖNETİMLER BAŞKANI  AZİZ AKPINAR VE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ CEVAT DARCANLI  KATILDILAR.

İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE DERNEK VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİKLERİNİ BELİRTEREK KURUMSAL OLARAK HAREKET EDERKEN ASLA SİYASİ BİR AMAÇ TAŞIMADAN EDİRNE İÇİN FAYDALI OLMAK ADINA ÇALIŞIYORUZ.BUGÜNE KADAR DERNEK VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI  ZİYARET ETMEDİĞİMİZİ, FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMADIĞIMIZI FARK ETTİK, BUNU TELAFİ ETMEK İÇİN DE  BUNDAN SONRA HER AY ZİYARETLERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ DEDİ.

EDİRNE ECZACILAR ODASI BAŞKANI CENK KES VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN HAZIR BULUNDUĞU KABULDE YAPILAN ZİYARETTEN MEMNUYETLERİNİ DfotoğrafİLE GETİRDİLER.

 162 total views,  2 views today

Next Post

MHP'de Yeni Yönetim Görev Başında

Milliyetçi Hareket Partisi’nde olağan kurultayda, Genel Başkan Devlet Bahçeli yerine muhalefetten bir adayı destekleyen mevcut yönetimin görevden alınmasının ardından Gürsel Şimşek başkanlığında yeni atanan yönetim göreve başladı. Yönetimin görevden alınmasının ardandan yeni yönetim oluşturulana kadar parti kapalı kalmıştı.  Mahalli seçimlerde halkımız  CHP’ye Mahkum,AK Partiye mecbur değildir. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp