Ak Parti İl Yönetiminden İtfaiyecilere Ziyaret

admin

Ak Parti İl Yönetimi İTFAİYECEİLİK haftası nedeniyle  Edirne İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarete, İl başkanı  Müjdat KAHVE ve beraberindeki İl yöneticileri (Suat BULUT,Hilmi ZORLUTUNA,İdris DİNÇ,Gönül TOPRAK,Ayhan DİNÇ,Gökhan TAMKÜPELİ,) katıldı.

BVFNA9hCEAA385U

İlk Başkanlığından yapılan açıklamada; “İl yöneticilerimizin bu ziyareti İtfaiyeci arkadaşlarımızı gerçekten sevindirdi ve memnun etti.Edirne İtfaiyesi çalışanları İktidar partisinin temsilcilerini ve ildeki en yetkili temsilcisini karşılarında görünce önce meslekleri ile ilgili sıkıntılarını anlattılar.Daha sonrasında ise Edirne ile ilgili genel sıkıntıları paylaştılar.

BVFNjlwCYAEx7Uh

Sayın İl başkanımız ve beraberindeki İl yöneticilerimiz İtfaiye çalışanlarını dinleyerek çözebilecekleri sorunların çözülmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

BVFNdWBCcAAiNuj

İl başkanı Müjdat KAHVE:”İtfai-yecilik gerçekten çok ciddi ve emek isteyen bir meslektir,zamanı geldiğinde canınızı tehlikeye atmaktan hiç çekinmiyorsunuz onun içinde daha fazla önemsenerek daha iyi şartlarda hizmet vermeniz için biz hükümet olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.ama burada Edirne belediyesi de üstüne düşen görevi yerine getir-melidir.”diyerek çalışanların önemine değindi.

fotoğraf

Daha sonra ise İtfaiye bahçesinde sıcak,samimi ve güzel bir çay ile ziyaretlerini noktaladılar.

Yapılan bu ziyaretten hem İtfaiye çalışanları hem de AK parti yöneticilerimiz gayet memnun kaldılar ve en kısa zamanda tekrarlanacağını belirterek İtfaiye Müdürlüğünden ayrıldılar.” denildi.

 

 

 39 total views,  2 views today

Next Post

Şehir İçi Ulaşımda Bir Yenilik Daha

ETUS’a katılan 50 yeni araçla şehir içi ulaşımda büyük rahatlık sağlanacak. Yeni araçların trafiğe girmesi nedeniyle Selimiye önünde bir tören düzenlendi. Selimiye önünde yapılan Edirne Toplu Ulaşım Şöleni ile şehir içi ulaşıma 50 yeni araç daha katıldı. Törene CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ETUS Yönetim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp