AK Parti İlçe Başkanı Muştu Göreve Başladı

admin

AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Çağrı Muştu 30 Eylül 2017 Cuma günü ETSO’da gerçekleştirilen AK Parti Edirne Merkez İlçe 6. Olağan Kongresinde seçilmesinin ardından çalışmalarına başladı. 

Çağrı Muştu 1 Ekim Yaşlılar Günü nedeniyle eşi Elif Muştu ve beraberindeki ekip ile birlikte ilk önce huzurevini ardından Sultan 1. Murat  Hastanesinde yatmakta olan yaşlıları ziyaret ederek çiçek takdim etti ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Muştu ; “Yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek, insanı bir sorumluluğumuzdur. Çocuklarımızın ve gençlerimizin bu bilinçle yetiştirilmesi milletimizi güçlü kılan aile yapısının korunması açısından büyük önem taşımaktadır. Yaşlılarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, sağlıktan beslenmeye, barınma ve tedavi gibi gereksinimlerinin karşılanması konusunda devletimiz tüm imkanlarını seferber ederek çalışmaktadır. Geleceğimizin mihenk taşı, toplumumuzun hafızası değerli yaşlılarımızın ikinci bahar niteliğinde ki bu dönemlerinde Evde Bakım Aylığı ve Evde Bakım Hizmeti gibi kendilerine yönelik çalışmalarımıza kararlılık ve azimle devam edeceğiz.Bizlerde bugün bu anlamlı günün hatırına huzurevini ziyaret edip yaşlılarımızla sohbet edip sofralarına misafir olduk. Ardından hastanemizde yatan yaşlılarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunup çiçeklerini takdim ettik. Bir gün değil her günümüzü yaşlılarımız ve milletimiz ile iç içe, el ele , kol kola geçireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle elleri öpülesi, saygıyı ve sevgiyi hak eden büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyor, kendilerini saygı ve şükranla anıyorum.” dedi.

 

 228 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Asker Hastanesi’ne ödül geldi

Edirne Belediyesi’nin Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Türk Şehitlikleri İmar Vakfı’nın işbirliği ile yapılan ve 22 Mayıs 2015 tarihinde düzenlenen törenle hizmete sunulan Edirne Asker Hastanesi Şehitliği; ‘Şehir Ödülleri Türkiye’ isimli ödül töreninde Koruma Ödülü’ne layık görüldü. Ödül törenine katılan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Çanakkale Şehitliği’nden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp