AK Parti İpsala SKM açılışa büyük destek

admin

AK Parti İpsala Seçim Koordinasyon Merkezi, büyük bir coşkuyla yapıldı.

AK Parti İpsala Seçim Koordinasyon Merkezi, düzenlenen törenle açıldı. SKM Açılışına katılan çok sayıdaki İpsala Halkı, AK Parti Edirne Milletvekili adaylarını bağrına bastı.

AK parti Seçim Koordinasyon Merkezlerini açmaya devam ediyor. Meriç ilçesinden sonra İpsala İlçesinde de SKM binası açıldı. Coşkulu kalabalık içinde halkı selamlayan AK Parti Edirne Milletvekili adayları Şemsettin Emir, Fatma Aksal ve İsmail Okur ak Parti’ye destek istedi.

Açılışta konuşan AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, coşkulu İpsala halkına SKM açılışlarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Şemsettin Emir, “Yaşamış olduğumuz hayatın dünü var, bugünü yaşıyoruz, geleceğin hayalini kuruyoruz.Dünü hatırlamadan bugünü yaşarsak eksiklik olur. Düne bakmazsak yarınlarımızı planlayamayız” dedi.

AK Parti İpsala SKM açılışa büyük destek (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti iktidarından önce yaşananları halka hatırlatan Şemsettin Emir, AK Parti İktidarının 13 yılda yaptığı icraatları anlattı.

Şemsettin Emir’in konuşması sık sık alkışlarla kesildi. İpsala halkının ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şemsettin Emir, konuşmasında şunlara yer verdi:

“Onlar konuşur Ak Parti yapar.Gençlerimiz için yaptıklarımıza bakalım. Üniversite harçlarını kaldırdık.

Artık benim vatandaşım okullar açılınca strese girmiyor. Çocuğuma ders kitaplarını nasıl alacağım diye kara-kara düşünmüyor. Çocuk okuluna gidiyor sırasına oturuyor. O da ne? Masasında kitapları… devlet kendisi veriyor.Şaşırmadığınızın farkındayım. Çünkü artık alıştınız, bu hizmet sıradan oldu. 2002 de üniversite sayısı 76 tane idi şimdi 176 tane. Üniversiteye girişler kolaylaştı. Allahın izniyle üniversite sınavlarını kaldıracağımız günler de yakındır. Peki bunlar nasıl oluyor? Ya da şimdiye kadar olmuyordu da şimdi nasıl oluyor?Onlar çalıyordu, bizimle bereket geldi.

Bu memleket ne vaatlerle vatandaştan oy alan siyasetçiler gördü. Ne oldu? Hepsi yok oldu. Bunlar da yok olacaklar. Esameleri okunmayacak.Ama Ak Parti bir davanın partisi oldu.

AK Parti İpsala SKM açılışa büyük destek (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Söz verince yapan, yapamayacağına söz vermeyen bir parti…

İnsanımız da AK Partiye güvendi, oylarının yüzde 50’sini verdi. Edirne bugüne kadar Ak Parti’ye destek oldu. İpsala destek oldu, belediye başkanlığını Mehmet Kerman’a teslim etti. Ama bu sefer çok daha farklı olacak. Bu millet Edirne’de Ak Parti’yi 1. Parti yapacak. İpsala’da oyların hepsini toparlayacak.

Neden mi? Anlatayım…

CHP’li belediye başkanımız bir köye gidiyor. Başlıyor anlatmaya… ekonomi perişan, çiftçimiz battı, devlet perişan… Anlatıyor. Başkanı dinleyen yaşlı bir amca; konuşmanın sonunda, “evladım” diyor. “Ben hasta olunca gelip beni evimden alıyorlar. Yatalak hastamıza evde bakıyorlar. Olmadı parasını veriyorlar. Şöyle bir bak. Herkes de son model cep telefonu var. Herkesin traktörü yeni. Çift çeker, dört çeker… Siz hangi Edirne’de yaşıyorsunuz” diyor.

Şimdi yeni bir dönemeçteyiz. 2015’ten sonra Edirneli daha çok kazanacak, Edirne daha çok büyüyecek.Birlikte daha güçlü olacağız. Hep beraber yeni Türkiye idealine bundan sonra daha kararlı bir şekilde yürümek üzere Allah’a emanet olunuz.”

AK Parti İpsala SKM açılışa büyük destek (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konuşmaların ardından SKM açılışı yapıldı. Açılışa, çok sayıda vatandaşın yanı sıra İlçe ve belde belediye başkanları ve İlçe Başkanları katıldı.

SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, SKM açılışının ardından İpsala’da Sanayi esnafını ziyaret etti. Sanayi’deki tüm işyerlerini ziyaret etti. Esnafla ve çalışanlarla tek tek tokalaşan Şemsettin Emir, tüm vatandaşlarında sorunlarını da dinleyerek, kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri kırmadı.

 

 

 

 159 total views,  2 views today

Next Post

Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı yapıldı

Saat 14.00 de Belediye Başkanı Recep Gürkan Başkanlığında yapılan toplantıda, 11 gündem 8 gündem dışı konu görüşüldü. Edirne Belediyesinde açık bulunan 1 adet Avukat kadrosu için Kısmi Zamanlı Sözleşmeli personel çalıştırılması oylanarak kabul edildi. birlikte Emlak ve İstimlâk Müdürlüğüne bağlanması ve bu müdürlük altında yine Destek Hizmetleri Birimi olarak faaliyet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp