Ak Parti Lalapaşa Seçim Bürosu Açıldı

admin

Yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi partiler çalışmalarına hız verdi. AK Parti Lalapaşa İlçe seçim bürosu önceki gün törenle açıldı. Açılış törenine Lalapaşa Belediye Başkanı Ali Osman UZMAN, Ak Parti Edirne İl Başkanı Av.Müjdat KAHVE, Av. Koray UYMAZ, AK Parti Lalapaşa İl Genel Meclis Üyesi Adayları Secaattin UYUR, İsmail ARSLAN, Ak Parti Lalapaşa Kadın Kolları Başkanı Aynur ÇELEBİ, Lalapaşa İlçe Başkanı Önder KABATAŞ, Recai KOÇAŞLI, İl ve İlçe Kadın Kolları, Parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

LALAPAŞA-seçim-bürosu açılışı2

Davul- Zurna eşliğinde gerçekleşen açılış töreninde bir konuşma yapan Ak Parti Edirne İl Başkanı Av. Müjdat KAHVE, Lalapaşa ilçesinde AK Parti’nin Belediye Başkanı Ali Osman Uzman ile birlikte hizmet anlamında tarih yazdığını ifade ederek; Lalapaşa’mıza spor salonu, Pazaryeri, Arıtma Tesisi, Altyapı çalışmalarından tutun ilçenin her karışına kadar gecesini gündüzüne katarak çalışan sevgili Belediye Başkanımız Ali Osman Uzman arkadaşımızı tebrik ediyoruz. Bugün burada şunu gördüm; Lalapaşa Belediye Başkan Adayımızla, çok değerli iki il genel Meclis Üyesi adayı kardeşimizle, ilçe teşkilatımız ve kadın kolları ile tüm halkımızla 30 Mart’a hazırdır. Allahın izni ile AK Parti Belediyeciliğinin ayrıcalığı bu güzel ilçemizde devam edecektir. Lalapaşa ilçemiz bizim ilk göz ağrımızdır. Bize Edirne’de Belediye Başkanlığını ilk alan Lalapaşa ilçemiz olmuştur. Ali Osman bey bize dedi ki; Ben çıraklık döneminden geçtim, Kalfalık dönemini de halkımızın desteğiyle bitirdim. Şimdi sırada ustalık dönemim var. İlçem için yapacağım daha çok iş var. Onun için ustalık dönemini de yaşamak istiyorum dedi. Sayın Başbakanımız ve Sayın Bakanımız kendisine ustalık dönemi için onay vermiştir. Ben Ali Osman beye sahip çıkmanızı istiyor ve onu sizlere emanet ediyorum” dedi.

LALAPAŞA-seçim-bürosu açılışı-ali osman uzman-müjdat kahve

Daha sonra seçim bürosunun açılışı kurdele kesilerek yapıldı. Açılış töreninden sonra ilçenin pazar yerini gezen Ak Parti Edirne İl Başkanı Av.Müjdat KAHVE, Belediye Başkanı Uzman, Av. Koray UYMAZ, AK Parti Lalapaşa İl Genel Meclis Üyesi Adayları Secaattin UYUR, İsmail ARSLAN, Ak Parti Lalapaşa Kadın Kolları Başkanı Aynur ÇELEBİ, Lalapaşa İlçe Başkanı Önder KABATAŞ, Recai KOÇAŞLI, İl ve İlçe Kadın Kolları ve Parti Yöneticileri; Pazar yerinde, esnafa ve vatandaşlara karanfil verip, onlarla sohbet ettiler. Halkın Lalapaşa Belediye Başkanı Ali Osman Uzman’a olan sevgi ve ilgileri dikkatlerden kaçmayan detaylar arasında yer aldı. Pazaryerini ve esnafı gezen Parti yöneticileri daha sonra Belediye Başkanı Ali Osman Uzman’ın makamına geçti. Burada İl Başkanı Müjdat Kahveye çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Uzman; “Sizlerin desteğiyle Lalapaşa Belediye Başkanlığını ve iki de il Genel Meclis Üyeliğini alacağız. Ak Partinin bayrağı Lalapaşa2da dalgalanmaya devam edecektir. Gözünüz arkada kalmasın.” Dedi.

LALAPAŞA-seçim-bürosu açılışı13

Daha sonra bir konuşma yapan Gazetemize açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Av. Müjdat Kahve; “ Lalapaşa bizim ilk göz ağrımız sayılır. 2004 yılında bize belediyeyi veren tek ilçemizdir. Bizde karşılığını kat kat fazlasıyla verdiğimizi düşünüyoruz. 2009 da da devam etti tekrar. Lalapaşa nüfus olarak en küçük ilçemiz ama, Arıtmasını ilk yapan ilçemizdir. Şu anda Süloğlu haricinde, ve Uzunköprü haricin de, onu da bakanlığımız bitirdi. Arıtma tesisi olan ilçe yoktur. Uzunköprü’yü de kendisi yapamadığı için Bakanlığımız devreye girdi. Ergene eylem planı çerçevesinde yaptı. Lalapaşa daha önceleri tam bir köy havasındaydı. Kanalizasyonu olmayan, ilçe havasından hiçbir belirtisi olmayan bir Lalapaşa vardı. Adı ilçe ama her şeyiyle bir köydü. Biz Belediye’yi alınca bugün herkesin takdirini toplayan modern bir ilçe havasına büründü. Altyapısı bitti. TOKİ Geldi. Pazar yeri bitti. Kapalı spor salonu yapıldı. Lalapaşa her geçen gün Ak Parti Belediyeciliği hizmetleri ile büyümeye devam edecek.” Dedi.

 

 31 total views,  2 views today

Next Post

Ahmet GÜNŞEN; “Projelerimi Gerçekleştirmek İçin Heyecanlıyım”

Mahalli seçimlerin yaklaşmasıyla halka daha çok temas ederek Edirne için hazırladığı vizyon projelerini anlatan AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı, Edirne’nin sosyal ve kültürel belediyecilikle tanışacağını her fırsatta dile getirerek bunun içinde heyecanlı olduğunu söyledi. AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 26 Şubat 2014 Çarşamba Günü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp