AK Parti Milletvekili Şemsettin Emir, “Türkiye mazlumun yanındadır” dedi.

admin

 

Emir, Edirne Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezi’nde incelemelerde bulundu, İl Göç İdaresi Müdür Vekili Murat Yalgın ve Edirne Emniyet Müdür Yardımcısı Turan Mısır’dan bilgi aldı.

ŞEMSETTİN EMİR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emir, incelemenin ardından yaptığı açıklamada, hükümetin insan merkezli bir yapı oluşturduğunu söyledi.

İnsan hakları ve özgürlüklerden söz edenlerin merkezi görmesi gerektiğini belirten Emir, şunları kaydetti:

“Avrupa bu konuda eksik. Avrupa her şeyde eksik. Güya medeni, çağdaş, muasır medeniyetler. İşin aslı öyle değildir. Dikkat ederseniz Arnavutluğa geçmek için mücadele eden insanları görüyorsunuz. Kimse durduk yerde memleketini terk etmez. Şimdi bütün bunları dünya seyrediyor. Bottan denize düşen bir çocuğun cesedi kıyıya vurdu. Bunun sorumlusu olarak Tayyip Erdoğan diyorlar. Bu kadar Suriyeli buraya niye gelirmiş. O zaman gelin iktidara kapatın kapıları o insanlar orada mermilerin altında kalsınlar ve hepsi ölsün. Bu hükümet, bu cumhurbaşkanı, bu başbakan insanı yaşat ki devlet yaşasın mücadelesini veriyor. Bakın bir sürü yatırım yapılıyor. Kardeşim bu memlekette yaşayan herkesin aldığı kültür, terbiye komşusuna evini açmaktır. Türkiye mazlumun yanındadır.”

Emir, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğünü bozmak isteyenlere fırsat verilmeyeceğini dile getirdi.

 

 

 169 total views,  2 views today

Next Post

Hariçten gazel okuyarak bu iş yürümez

            Tarlada izin, üzüm yemeye yüzün olsun diye bir özdeyişimiz vardır. Bu sözle bir şeye sahip olmak için o konuda gayret gösterilmesi gerektiği belirtilir. Öğrenci isen, sınıfını geçmek için derslerine çalışman, bir konuda uzman olmayı amaçlıyorsan o işi en ince ayrıntılarına kadar öğrenmen,  bu konuda herkesten bilgili deneyimli olduğunu kanıtlaman […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp