Ak Parti Seçim İşleri Sorumlusu Şentop Edirne’de

admin

AK Partinin seçim işleri sorumlusu Mustafa Şentop Edirne’ye gelerek, seçim çalışmalarına destek verdi.

mustafa şentop - nesim iba- edirne

Şentop ilk olarak Margi Hotel’de partisi tarafından düzenlenen basın toplantısına katıldı. Basın toplantısına Edirne AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof Dr. Ahmet Günşen, İl Başkanı Müjdat Kahve ile parti yöneticiler katıldı.

müjdat kahve

İlk olarak söz alan, İl Başkanı Müjdat Kahve seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Daha sonra konuşan Belediye Başkan Adayı Ahmet Günşen, Edirne’de çalışmalarının yoğun şekilde devam ettiğini, siyasetin hizmet üretmenin yegane adresi olduğunu, belerterek şunları kaydetti; “ Kimseyi ötekileştirmeden herkese hizmet etmek için çalışıyoruz. Hedefimiz Edirne’yi gerçek kimliğine kavuşturmak ve hak ettiği yere getirmek. Bugüne kadar kent içinde tüm evleri ziyaret ettik ve işyerlerine giderek, Edirne belediye Başkanlığına geldiğimizde yapacağımız hizmetleri anlattık” dedi

mustafa şentop edirne1

Toplantıda son olarak konuşan AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof Dr.Mustafa Şentop, şu anda Balkanların Başkenti olarak binine Edirne’de olmaktan mutlu olduğunu belirterek şunları kaydetti; “Bizim iktidarımız döneminde Balkanlara büyük önem verildi. TİKA ( Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı) bizim partimizin iktidarında kuruldu.

mustafa şentop - nesim iba- edirne1

Bu Türkiye’nin görünen yüzüdür. Bu kuruluş tarihteki izlerimizin görülmesinde görev yapmaktadır” diyen Şentop Türkiye’de muhalefet partilerinin iktidara talip olmadığını, bu konuda hazırlıklarının olmadığını, belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü; “ Yerel seçimler için de hazırlık yapmamışlardır. Ana Muhalefetin film çevirmek, dublaj, montaj gibi becerileri bulunmaktadır.

mustafa şentop edirne3

1994 yılından bu yana İstanbulluların yaşamını kolaylaştıran hizmetler yapılmıştır. Başbakanımızın Belediye Başkanlığı döneminde İstanbul’u yaşanılır bir kent haline getirmiştir. CHP’nin İstanbul Belediye Başkan adayı partiden ihraç edilen bir kişidir. İstanbul’da bir adaya parti bulunmuştur. AK partinin karşısı şer ittifaktır. Kendimizi kamuoyunda sürekli test eden bir siyasi partiyiz. Milletimiz siyasi tercihini belirlemiştir. Türkiye’de siyasi iktidar yerleşik durumdadır. Türkiye’de 1,5 yıldan bu yana şehit cenazeleri gelmemektedir.

ahmet günşen

Türkiye 2002 yılında borç para isteyen bir ülke iken şu an İMF’ye borcunu kapatmış bir Türkiye deyiz. MHP İktidarı bırakıp kaçtı. Türkiye’yi yönetme iddiaları yok.

mustafa şentop edirne2

CHP KASETLERLE İTİBAR KAZANMAK İSTİYOR

Türkiye’nin bugünkü itibarı bazılarını rahatsız ediyor. Muhalefet liderleri Türkiye yerine kendi şahsi ihtiraslarını tercih ediyorlar.

AK Parti söz verirse yapar. CHP çok isim tüketen bir partidir. Bir seçimlik isimlerle işleri yürütüyorlar. Kendi sözleri ile itibar kazanamayanlar kasetlerle itibar kazanmaya çalışıyorlar. AK Parti, Türkiye’yi Türkiye olduğu için seven bir partidir. Milletimize güvenimiz tamdır” dedi

 

 129 total views,  2 views today

Next Post

Servis Araç İşletmecileri korsan çalışanlardan şikayetçi

Edirne Umumi Servis Araçları İşletmecileri odası, Yasal olmamasına rağmen korsan firmaların Edirne’de çalıştıklarını belirterek sorunlarına çözüm bulmasını istediler. Araçları ile birlikte Edirne Olin Kavşağında bir araya gelerek sorunlarını dile getirdiler 299 Servisçi adına açıklama yapan Başkan vekili Başkan vekili Mustafa Kayıtbay 299 –S- Plakalı servis aracı işletmecileri olarak Edirne’de Servis […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp