AK Parti SKM Başkanı Ayhan Demir RADYO SU’da canlı yayına katıldı

admin

AK Parti Edirne İl Seçim Koordinasyonu Başkanı Avukat Ayhan Demir Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan “ Seçim Özel” programına katılarak partisinin seçim çalışmalarını ve AK Parti’nin hedeflerini dile getirdi.

ayhan-demir-radyosu

Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın’ın yönettiği Seçim Özel Programında konuşan Demir, AK belediyeciliğin Edirne’ye gelmesinin yararlarına değinerek şunları söyledi; “ Belediye Başkan Adayımız Prof Dr Ahmet Günşen Hocamızla Edirne’de tüm evleri ziyaret ederek partimizin politikasını duyuruyoruz. Bugüne kadar Edirne halkından büyük ilgi gördük. Seçim dönemi başladığında Ahmet Hocamızı tanıyan yoktu.

ayhan-demir-radyosu2

Şimdi partimizin adayı en iddialı belediye başkan adayı durumuna geldi. AK Parti’nin Edirne’de belediye yönetimini alması kentimize yapılması gereken hizmetlerin kısa sürede yapılması sağlanacaktır. Kentimiz tarihi bir Avrupa kenti Edirne’ye belediye hizmetlerinin bugüne kadar yeterince geldiğini söyleyemeyiz.

ahmet günşen basın toplantısı (5)

Bugüne kadar yaptığımız siyasi çalışmalarda hiçbir siyasi partiliyi karşımıza almadık. Amacımız herkesle barışık olmak. Edirne halkı kavga eden hizmet yerine laf üreten yöneticileri sevmez. 30 Mart sonrası Edirnelilerin uzun zamandır arzu ettikleri AK Parti belediyecilik hizmetlerine kavuşacağını, belirten Ayhan Demir; “ Edirne’den bir bakanımız var.  Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu Edirne’ye sağlık alanında büyük hizmetler yaptı. Devlet hastanemiz bitmek üzere. Sağlık alanında balkanların merkezi olacağız. Bu turizmin de gelişmesini sağlayacaktır. Edirne’nin yıllardır sürüncemede kalan alt yapı ve ulaşım sorunlarının kısa zamanda çözülmesi ilk hedefimiz olacaktır. Hızlı trenin gelmesi ile Edirne daha cazip bir kent olacaktır. Tarım ürünlerinin İstanbul’a sevk edilmesi de kolaylaşmış olacak. Tarihi dokuya sahip çıkacağız. Özellikle Kaleiçi’ndeki tarihi evlerin restorasyonu ile Edirne önemli bir tarihi mirasa kavuşacaktır. Bazıları Belediyeyi kazandığımızda çalışanların işlerine son vereceğiz şeklinde haberler yayılıyor. Bunların gerçekle ilgisi yoktur. Çalışanlar görevlerine devam edecekler.Alacağı olanlar zamanında paralarını alacaklar” dedi

ayhan-demir-radyosu3

ayhan-demir-radyosukpk

 

 

 

 129 total views,  2 views today

Next Post

“Bu Benim Eserim”de Edirne Fatih Serhat Koleji'nden 3 Proje Bölge Elemelerinde

Edirne Fatih Serhat Koleji 2013–2014 eğitim-öğretim yılında, “IX. İlköğretim Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri-Bu Benim Eserim Proje Çalışması”nda 2 Fen, 1 Matematik projesi Edirne il elemelerini geçti. Ülkemizin insan yetiştirme kapasitesini güçlendirmek, bunun için ülkemizin ihtiyaç duyduğu bilim insanlarını yetiştirmek, yetenekli çocuklarımıza sahip çıkmak; ülke genelinde bilimsel amaçlı etkinlikleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp