AK Parti, tam kadro ‘hizmet aşkıyla’ sahada

admin

AK Parti Edirne il, ilçe teşkilatları ve milletvekili adayları Edirne’ye hizmet için canla başla çalışıyor. AK Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen, Merkez İlkçe Başkanı Kerem Arda ve teşkilat üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir,  Edirne’ye hizmet etmenin bir ibadet olduğunu ifade ederek, “Birlikte Edirne için çalışıyoruz. Birlik be beraberlik içinde yaptığımız çalışmalar, Edirne halkının desteğiyle taçlanacaktır. Göreceksiniz bu kadro Edirne’ye yatırımların akmasını sağlayacaktır” dedi.

AK Parti, tam kadro ‘hizmet aşkıyla’ sahada (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, İl Başkanı Rafet Sezen, Merkez İlkçe Başkanı Kerem Arda ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

AK Parti Edirne teşkilat üyelerinin tamamıyla bir araya gelen AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, burada verilen samimi pozlarla son günlerde ‘Şemsettin Emir’in İl ve İlçe teşkilatlarıyla arası açık’ dedikodularına yanıt vermiş oldu.

Teşkilatın tamamının Edirne’nin kazanması için canla başla çalıştığını dile getiren Şemsettin Emir, AK Parti Milletvekili adaylarının ve teşkilatın çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü kaydetti.

AK Parti, tam kadro ‘hizmet aşkıyla’ sahada (3)

 

 

 

 

 

 

 

“Bizler biriz ve birlikteyiz” diyen Şemsettin Emir, İl Başkanı Rafet Sezen ve Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda’nın başında bulunan teşkilatın özverili çalışmalarına da teşekkür etti.

Şemsettin Emir, hizmet aşkıyla Edirne’nin dört bir yanını gezdiğini dile getirerek, “Gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Edirneli hemşerilerimizin oylarını istiyoruz. Burada benim en büyük destekçilerim teşkilat üyelerimiz.  Bizim yetişemediğimiz yerlerde hizmet aşkıyla yanan partililerimiz yani sizler yardımımıza koşuyorsunuz. Beni kentimizin dört bir yanında en iyi şekilde anlatarak, partimize güç veriyorsunuz. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

AK Parti, tam kadro ‘hizmet aşkıyla’ sahada (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

EDİRNELİLER, İDEOLOJİYE DEĞİL HİZMETE DESTEK VERECEKTİR

Şemsettin Emir, gezdiği her yerde, gittiği en ücra köşelerde bile Edirnelilerin AK Parti’ye  destek verdiğini dile getiren Şemsettin Emir, “Edirneliler iktidar partisi olan AK Parti’ye en güçlü desteği vereceğine inanıyorum. Halk AK Parti’yi ve Şemsettin Emir’i benimsedi. Halkımız ideolojiye değil, hizmete destek verecektir. Benim halkımızdan en büyük isteğim, AK Parti’ye güçlü bir destek vermeleri. Mesele benim vekil olmam değil, mesele Edirne’ye gelecek hizmete daha güçlü talip olmak. Ne kadar güçlü Ankara’ya gidersem, o kadar gür sesle Edirne için istekte bulunabilirim. 7 Hazirandan sonra Edirne’de alışılmışın dışında hizmet akışı olacaktır. Milletin derdiyle dertlenen, halkın sorunlarını sorun edinen biri olarak, Edirne’nin kalkınması ve Türkiye’nin kalkınması için çalışacağım” dedi.

 

 

 113 total views,  5 views today

Next Post

GİRGİN "İpsala pirinci sofralarda bir inci"

İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin çalışmaları konusunda yaptığı açıklamada bölgenin tarım ve hayvancılıkla geçindiğini belirterek; “ Aslında böyle verimli su kaynaklarının bulunduğu bir yörede tarıma öncelik verilmesi en doğru karardır. Benim her fırsatta söylediğim üç husus var.  Dünyada üç önemli şey konuşuluyor. Su, enerji ve gıda ben […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp