AK Parti Tanıtım Medya Gurubu Gazetemizi Ziyaret Etti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Ak Parti Gençlik Kolları Tanıtım Medya Gurubundan Onur Yiğit Karlışumlu,Sekreter Sosyal Medya Başkanı Danışman Çisem Çan,Halkla İlişkiler Başkanı Onur Çule 21 Mart Gazeteciler Bayramı nedeniyle Gazetemizi ziyaret etti.Medya Gurubu temsilcileri, Gazeteciler Bayramı nedeniyle Edirne’de basın kuruluşlarını ziyaret ettiklerini, AK Partili gençler olarak, sosyal ve kültürel etkinlik çalışmalarının devam ettiğini,üniversite öğrencilerinin sorunları ile ilgilendiklerini belirttiler .Tanıtım Medya Komisyonu ve Gençlik Kolları olarak,3 Kasımda Yazar Abdurrahman Dilipak’ın Edirne’ye gelerek Halk eğitim Merkezinde Mısır-Ortadoğu konuları hakkında konferans vereceğini söylediler.

akp gençlik

GENÇLİK KOLLARINDAN KUTLAMA

Gazeteciler Bayramı nedeniyle açıklama yapan AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çalışkan yazılı açıklamasında şunları kaydetti: “Yaşadığımız güncel hayatın aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde öncü ve önlemli bir görev üstlenen gazetecilik mesleği günümüzün en zor ve fedakarlık gerektiren mesleklerden birisidir. Zor şartlarda mesleklerini yerine getiren gazetecilerimize ve medya mensuplarına çalışmalarından ötürü AK Parti Edirne İl Gençlik Kolları olarak teşekkür ediyoruz.

akp gençlik1

Ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli ve tarafsız bir şekilde çalışarak aydınlık yarınlara ulaşmasında gazetecilerin büyük payı olacağına inancımız Ak Parti Ailesi olarak tamdır.

Edirne ve ülkemizde faaliyet gösteren yerel gazete, dergi, radyo ve ulusal ajans temsilcilerinin 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutlar meslek hayatlarında başarılarının devamını dileriz.”

 193 total views,  2 views today

Next Post

Suudi Arabistan Prensi Edirne Belediyesi’ni Ziyaret Etti

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne’nin tarihi eserlerini ve turizm potansiyelini yerinde görmek ve Osmanlı İmparatorluğu’nun başkentini ziyaret etmek amaçlı Edirne’ye gelen Suudi Arabistan Prensi Turki Bin Talat Bin Abdülaziz, Edirne Belediyesi’ni ziyaret etti. Suudi Arabistan Prensi, Belediye ziyaretinde, Atatürk Odasını ziyaret ederek, Atatürk’ün eşyalarını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp