Ak Parti Uzunköprü Kadın Kolları Başkanı Selma İhtiyar “Niçin bir kadın belediye başkanı olmasın?”

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Ak Parti Uzunköprü Kadın Kolları Başkanı Selma İhtiyar yaptığı yazılı açıklamada;  “Yaklaşık 1,5 yıldır Uzunköprü ak parti kadın kolları başkanlığını yürütmekteyim. Bu süre içinde kadın kolları, mahalle başkanları, sandık görevlilerini oluşturduk. Bu ekiple gece-gündüz, yaz-kış demeden özverili çalışmalar da bulunduk. Bizden önceki kadın kollarının 9 yılda yaptığı toplam üye sayısı kadar, partimize yeni üye katılımı sağladık.

Selma İhtiyar

Bizim hedefimiz ve çalışmalarımız, ilçemizin ve bölgemizin gelişmesi ve AK Belediyeyi kazanarak Uzunköprü halkının refahının arttırılması yönünde olmuştur. Bu çalışmalarımız Uzunköprü halkının takdirini toplamış; gerek AK parti mensubu, gerek se farklı parti görüşüne sahip insanlar çalışmalarımıza destek vermişlerdir. Ben şahsım ve ekibim adına tüm Uzunköprü halkına ve siz değerli basın mensuplarına teşekkür ediyorum.

Ekim ayında Partimize belediye başkan aday adaylığı için birçok başvuru yapıldı. Son günlerde, ilçe kamu oyunda ve yerel basında aday adayı olacağım ve böyle bir durumda adaylığıma kesin gözüyle bakıldığı yönünde haberler yeraldı. Bana adaylığımı ne zaman açıklayacağım soruldu. Aynı zamanda Adaylığım konusunda, farklı kesimlerdenbir sürü kişi beni tebrik etti ve niçin bir kadın belediye başkanı olmasın, yakışır şeklinde yorumlar aldım. .

Kamuoyunda adımın belediye başkanı olarak anılması beni onurlandırdı. Halkımızın beni bu göreve layık görmesi dolayısı ile mutlu oldum.

Ancak Ben hem bu görevi devir alırken, hem de yaptığım tüm konuşmalarım da :

“ Şahsi hırslarımızı bir kenara bırakıp, Uzunköprü-Edirne ve bölgemiz için çalışmamız gerektiğini ifade etmiştim. Kendim için asla bir beklenti içinde olmadığımı, ekibimin de böyle bir amacının bulunmadığını söylemiştim.”

Bu güne kadar ekibimden de aday adaylığı için bir müracaat ve talepte bulunan olmadı. Ben ve ekibim bize verilen görevi layıkı ile yerine getirmeye çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.

Selma İhtiyar2

Ancak bu esnada bize tevdi edilecek bir sorumluluk olursa, bu konuda da elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Başbakanımıza,Sağlık Bakanımıza ve Parti Teşkilatımıza inanıyorum ve diliyorum ki Uzunköprü için en doğru kişiyi AK PARTİ Belediye Başkan Adayı olarak açıklayacaktır.

Ben şimdiden Uzunköprü Halkı için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hepinize saygılar sunuyorum.” dedi.

 254 total views,  5 views today

Next Post

OKAN AKAR “AMACIM MERKEZİ YÖNETİMLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞMAK”

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Ak Parti Edirne İl yöneticisi Okan Akar Parti il merkezinde düzenlenen toplantıda Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Buradaki toplantıya İl Başkanı Müjdat Kahve, İl yöneticileri Merkez İlçe Başkanı,kadın kolları başkanı gençlik kolları ile partililer katıldı.Eşi ile birlikte toplantıya katılarak aday […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp