AK Parti Uzunköprü’de SKM binasını açtı

admin

AK Parti Uzunköprü ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi binasını açtı.

AK Parti ilçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışlarına devam ediyor. Uzunköprü İlçesinde düzenlenen açılışa çok sayıda vatandaşın yanı sıra AK parti İlçe ve belde başkanları, belediye başkanları ve Milletvekili adayları Şemsettin Emir, Fatma Aksal ve Mustafa Okur katıldı.

AK Parti Uzunköprü’de SKM binasını açtı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışında halka seslenen Şemsettin Emir, SKM açılışına katılan tüm vatandaşlara teşekkür ederek, Uzunköprü halkının 7 Haziran’da AK Parti’ye destek vereceğine inancının tam olduğunu dile getirdi.

AK Parti’den öncesi ve sonrasını karşılaştıran Şemsettin Emir, şöyle konuştu:

“Enflasyonun yüzde 80’leri aştığı bir ülke, bir gecede devalüasyonla insanların çoğunun fakirleştiği, küçük azınlığın zenginleştiği, çetelerin mafyaların kol gezdiği, her gün şehit cenazelerinin geldiği, İMF kapılarında 70 cent’e muhtaç olmuş, otomobilin lüks, traktörün zenginlik sayıldığı, patronların başbakanları pijama ile karşılayabildiği, insanımızın komünist ve faşist diye birbirinin kanını döktüğü, engellilerin yok sayıldığı, insanımızın hastane kapılarında insan yerine konulmadığı, okul kitaplarının para ile satın alındığı, üniversiteye harç parası ödendiği, gençlerin kıraathanelerden başka gidecek bir yeri olmadığı, Avrupa devletlerince devamlı terbiye edilen, İMF’den borç alabilmek için yurt dışından bakan ihraç eden bir ülkeydik.

AK Parti Uzunköprü’de SKM binasını açtı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

SADECE EDİRNE’YE 8.1 MİLYAR LİRALIK YATIRIM YAPILDI

AK Parti iktidarında İMF’ye bütün borçlarımızı ödedik. Hatta borç veren bir ülke durumuna geldik. Belirlenmiş dış politika kurallarına uyan değil, dış politika kurallarını belirleyen, etkileyen ülke olduk.2002 de 28.1 milyar dolar olan merkez bankası rezervini 127.3 milyar dolara çıkardık.Akparti iktidarında sadece Edirneye8.1 milyar TL yatırım yaptık.Yollar köprüler barajlar denizin altından tüneller…

Bizim yaptıklarımıza bunların hayalleri bile yetişmez.Onlar konuşur AK Parti yapar.Bu CHP ve MHP’nin şu topraklarda çaktıkları çivi yok desek yeridir. Yıllardan beri Edirne bölgemizde belediyelerde CHP var.Şimdiye kadar ne yapmışlar? Belediyenin yapması gereken su arıtma tesisini bile ak parti hükümeti yapmıştır.Çiftçimize 2003 – 2014 yılları arasında 5 miyar 313 milyon TL mazot desteği ödemesi yaptık.Şimdi sayın Kılıçdaroğlu çıkmış mazotu 1.5 TL yapacağım diyor. Onlar konuşmaya devam etsinler halkımız iyi biliyor, AK Parti yapar.”

AK Parti Uzunköprü’de SKM binasını açtı (3)

 

 95 total views,  5 views today

Next Post

Sivrisinekle mücadele 12 ay sürdürülmektedir

Edirne Belediye Başkanlığı, Edirne’de sivrisinekle mücadele çalışmalarını aralıksız olarak 12 ay boyunca devam ettiriyor. Belediye sivrisinekle mücadele konusunda, vatandaşlarında katkısını bekliyor.               Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Halk Sağlığı Birimi, 15 biyosidal ürün uygulayıcı personel, 2 adet araç, 2 adet Mist Blower, 4 adet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp