AK Parti’de bayramlaşma töreni

admin

AK Parti’de bayramlaşma töreni  (1)

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Edirne birinci sıra milletvekili adayı Rafet Sezen, bayramlaşma töreni öncesinde partisinin  il  başkanlığında yaptığı konuşmada, AK Parti’nin 1 Kasım’da iktidar olabilmesi için partililerin çok çalışması gerektiğini söyledi.

AK Parti’de bayramlaşma töreni  (2)

 

 

 

 

 

 

7 Haziran’daki seçim sürecinin sıkıntılı geçtiğini belirten Sezen,  konuşmasında daha sonra şunları kaydetti, “”Gönlümden şunu söylüyorum ve çok net ifade ediyorum. Bu kadar kısa sürede genel seçimin olmasını gönlüme yediremiyorum. Keşke 7 Haziran süreci böyle olmasaydı da koalisyon veya AK Parti tek başına iktidar olarak devam etseydi. Şimdi 1 Kasın seçimlerine adım adım yaklaşıyoruz. 1 Kasım’da partimiz tek başına iktidara gelmelidir.”

Sezen, AK Parti’nin Edirne’den 3 milletvekili çıkarabilmesi için teşkilatın özveri ile çalışması gerektiğini dile getirdi.

AK Parti’de bayramlaşma töreni  (3)

 121 total views,  2 views today

Next Post

CHP’de bayramlaşma törenleri

                Seçimin yaklaştığı şu günlerde siyasi partilerin bayramlaşma törenlerine katılım da yüksek oluyor. CHP İl Merkezinde yapılan bayramlaşma törenine İl ve merkez İlçe Başkanlarının yanı sıra Milletvekili adayları Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan ve Gürkan Güneser Eski Milletvekili Kemal Değirmendereli kadın ve Gençlik Kolları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp