AK Parti’den Başkan İŞBİLEN’e Teşekkür Ziyareti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

AK Parti Uzunköprü İlçe Yönetimi, Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN’i makamında ziyaret etti.

ak-parti-enis-işbilen-ziyaret-uzunköprü (1)

8 Aralık 2013 Pazar günü ilçemizi ziyaret ederek Toplu Açılış Töreni’ne katılan Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a göstermiş olduğu misafirperverlik, meydan süsleme konusundaki belediye personelinin ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler.

ak-parti-enis-işbilen-ziyaret-uzunköprü (2)

Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay YILMAZ; “8 Aralık 2013 Pazar günü ilçemizde gerçekleştirdiğimiz Toplu Açılış Töreni’nde Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, ilçemizden mutlu bir şekilde ayrılmışlardır. Gördükleri misafirperverlikten ötürü başta Kaymakamlığımız ve Belediye Başkanlığımız olmak üzere tüm ilçe halkına teşekkür etmişlerdir. Bizde bugün hem Başbakanımızın teşekkürlerini iletmek hemde parti yönetimi adına teşekkür ediyoruz” dedi.

ak-parti-enis-işbilen-ziyaret-uzunköprü

Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN; “Elimizde çiçeklerle şehrin emini olarak Uzunköprülüler adına Başbakanımızı karşıladık. Siyaset gütmeden hareket ederek, her konuda destek olduk. Programınız güzel bir şekilde başladı ve bitti. Bende sizleri tebrik ediyorum” dedi.

 

 2 total views,  2 views today

Next Post

Sanatçı Yunus Bülbül Tarihi Lezzetleri Tattı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Bir dönemler sanatçılığı ve oynadığı diziler ile tanınan Yunus Bülbül bir takım ziyaretler için Edirne’ye geldiği sırada Arslanzade Genel Müdürü Yusuf Sait Meriç tarafından tarihi lezzetler ikram edildi. 1980 ve 1990 yıllarında çıkardığı albümler ve oynadığı dizilerle tanınan Bülbül, Edirne’yi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp