AK Partiden Dekan Kılıç Açıklaması

admin

Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve üniversite genel sekreteri Prof. Dr. Cevdet Kılıç Önceki gün sosyal medya hesabından  yaptığı paylaşımla, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini tehdit ederek, “Biz eylem falan yapmayız. Biz gece vakti işi bitirir ertesi gün işe gideriz bilin istedim” ifadelerine yer vermişti. Kılıç’ın bu paylaşımı saniyeler içinde büyük tepki topladı. Türkiye’nin gündemine oturan paylaşımla ilgili AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba açıklama yaptı.

İba açıklamasında; “Değerli Basın Mensubu arkadaşlarım, Trakya Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Cevdet Kılıç hakkında, devletimizin ilgili kurumları, başta Trakya Üniversitesi Rektörlüğü olmak üzere gerekli açıklamaları yapmış ve konuyla ilgili soruşturma açılmıştır. Kamuoyu ile birlikte bizlerde dikkatlice izliyoruz.” dedi.

 1,779 total views,  68 views today

Next Post

ŞUTA AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Edirne’nin sevilen değerli işadamlarından Doğan Şuta (82), vefat etti. Edirne’nin En köklü Gazetelerinden bir olan Hudut Gazetesi ve Hudut Kuyumculuk’un kurucusu olan Doğan Şuta’nın vefatı sevenlerini üzdü. Edirne saraçlar caddesinin işine en saygılı esnaflarından biri olan Doğan Şuta bir süredir devam eden sağlık sorunları nedeniyle tedavi görüyordu. İşadamı Cengiz Şuta, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp