AK Parti’den Olin Edirne’ ye 100 Kombine Desteği

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ /  0284 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

AK Parti Edirne İl Başkanlığı Olin Edirne Basketbol Kulübü’ne destek kapsamında 100 adet kombine bilet aldı. Spor Toto Türkiye Kupası Edirne Grubu Olin Edirne-Fenerbahçe Ülker karşılaşması öncesinde AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve’ye 100 adet kombine bilet Olin Edirne Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kıskaç tarafından maç öncesinde verildi.

Müjdat Kahve-Mehmet Kıskaç

 

Daha önce de açıkladığımız gibi Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet Müezzinoğlu ile İstanbul’da Olin Edirne’ye gerekli desteğin nasıl yapılacağı görüşülecek. Cuma günü İstanbul’da yapılacak olan toplantıya Olin Edirne ana sponsoru ve Edirne Yağ Sanayi A.Ş. Genel Müdürü M.Edip Ağaoğulları ile birlikte AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve’de katılacak. Görüşmede Edirne basketbolunun geleceği yolunda önemli kararlar çıkması ve sayın Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun bir önceki görüşmede vaad ettiği bütçenin %50’si oranında bir desteğin sağlanması kararının verileceği bekleniyor.

M.E.Ağaoğulları-Müjdat Kahve

 

 162 total views,  2 views today

Next Post

Köpek Heykeli Açılışı Yapıldı

Edirne Belediye Başkanı Hamdi SEDEFÇİ,  Belediyenin Kedi Köpek evinde yaptırılan Hachiko adındaki Köpek Heykelinin açılışını yaptı. Buradaki törende konuşan Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, şunları kaydetti; “ Gördüğünüz gibi, kedi köpek evimizi her geçen yıl geliştirip modern hale getiriyoruz. Böylece insana verdiğimiz değeri, hayvanlara da vermekten mutluyuz. Bu konuda gayret gösteren […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp