AK Partili kadınlar hastane başhekimini ziyaret etti

admin

AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Nursel ARSEVEN ve Yönetimi olarak sağlık haftası dolayısıyla Edirne 1.Murat Devlet Hastanesi Başhekimi Selahattin KAT’ı Makamında ziyaret ettik.

AK Partili kadınlar hastane başhekimini ziyaret etti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türk milleti olarak sağlığımıza önem vermiş ve hastalıklarımıza çareler aramaya çalışmışızdır.Mutlu bir birey olmakta sağlıklı olmaktan geçer. Sağlık konusunda insanların bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi çok önemlidir. İnsan sağlığının sürekliliği için uzmanlarca yapılan önerilere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ak Parti hükümeti dönemin de sağlıkta yenilik ve reformlar başlatıldı. Üniversite hastanesi, askeri ve özel hastane kapılarını bütün vatandaşlarımıza açtı. Sağlıkta çalışan sayısını yüzde 128 arttırıldı. Toplam 178 adet sağlık ve sosyal hizmet kuruluşu inşaatı projesi tamamlandı. Dev şehir hastaneleri kuruldu. Kar paletli ambulans, helikopter ve uçak ambulans, deniz ambulansı yatırımlarıyla hastalarımıza her koşulda ulaşabilmenin önünü açıldı.182 merkezi hekim randevu sistemi kuruldu.

Sağlık bir insanın hayatının en büyük hazinesidir.

 

 

 

 

 78 total views,  5 views today

Next Post

Lalapaşa Belediyesi konut dağıtımı yaptı

            Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah yaptığı açıklamada ilçede yapımı tamamlanan TOK Konutlarının ihtiyaç sahiplerine dağıtımının gerçekleştiğini belirterek; “ İlçemizde TOKİ tarafından yaptırılan 94 konutun 33 tanesinin daha önce dağıtımının yapıldı. Şu anda da 33 tane emekli vatandaşımıza konut dağıtımını yaptık. Konut sahibi olan vatandaşlarımıza […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp