Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Edirne olmak uzere 1’i büyükşehir, 14 ilin belediye başkan adayını daha açıkladı.

Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayi olarak parti teşkilatında gorev almış, Edirne’nin sevilen ismi Av. Koray Uymaz’ın ismi açıklandı.

 

İl Başkanı İlyas Akmeşe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ın Tensipleri ile AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayımız Koray Uymaz Olmuştur. Edirnemize Hayırlı Olsun.
#VakitEdirneVakti” dedi

 

Yarın Basın toplantısı yapılacak”

Ak Parti İl  Başkanlığından yapilan açıklamada;  “07.12.2018 (YARIN) SAAT:14:30′ da İl Başkanımız Sn.İlyas Akmeşe, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Sn.Fatma Aksal ve AK Parti Edirne Belediye Başkanı Adayımız Av. Sn.Koray Uymaz’ın katılımları ile AK Parti Edirne İl Başkanlığı Binamızda Basın Açıklaması yapılacaktır.Katılımlarınızı önemle rica ederiz.” İfadelerine yer verildi.

Edirne Ajans Haber merkezinin dun akşam flaş haber olarak okurlarıyla paylaştığı “AK PARTİ EDİRNE Belediye Baskan Adayı Koray Uymaz” haberi okunma rekoru kırdı.

Av. Koray Uymaz’in Belediye Başkan Adayi olarak açıklanması parti tabanında ve Edirneliler tarafından buyuk bir sevincle karşılandı.