AK Parti’nin Edirne Belediye Başkan Adayı

admin

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti’nin Edirne Belediye Başkan Adayı Avukat Koray Uymaz olarak açıklanacak.

Yarin (06 Aralik 2018Perşembe günü) Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Edirne ile 13 ilin daha  Belediye Başkan Adaylarını açıklayacağı toplantıda ismi acılanacak olan Edirne’nin sevilen ismi Av. Koray Uymaz’in adaylığı başta Edirnelilerde ve kamuoyunda büyük ses getirdi ve heyecan yarattı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda başta Edirne olmak üzere Aksaray, Ağrı, Bilecik, Erzincan, Iğdır, Isparta, Kars, Kırşehir, Kütahya, Siirt, Tunceli, Van, Zonguldak belediye başkan adaylarını da açıklayacak.

AK Parti Genel Merkezi tarafından Ankara’ya ismi Edirne Belediye Başkan Adayı olarak açıklanmak üzere çağırılan Beldediye Başkan Adayı Av. Koray Uymaz’ın İl Başkanı İlyas Akmeşe ile akşam saatlerinde Ankara’ya gittiği açıklandı.

 118 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti'nin Edirne Adayı açıklandı

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, aralarında Edirne olmak uzere 1’i büyükşehir, 14 ilin belediye başkan adayını daha açıkladı. Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayi olarak parti teşkilatında gorev almış, Edirne’nin sevilen ismi Av. Koray Uymaz’ın ismi açıklandı.   İl Başkanı İlyas Akmeşe sosyal medya hesabından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp