Ak Parti’nin Milletvekili Aday Adaylığında son bombası

admin

Ak Parti’nin Milletvekili Aday Adaylığında son bomba adayı o mu?

20 Ağustos 2009 yılından 10 Haziran 2014 tarihine kadar yaklaşık olarak 5 yıl, AK Parti’de İl Başkanlığı görevini
başarıyla yürüten Av. Müjdat Kahve daha sonra İl Başkanlığından istifa etmişti. 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Av. Müjdat Kahve’nin Aday Adaylığını açıklayıp açıklamayacağı kulislerde en çok konuşulan konularda biri oldu. AK Partili üyelerin sevgisini ve desteğini her zaman yanında hisseden Kahve’ye AK Parti Genel Merkez ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın da aday adaylığını açıklamasına sıcak baktığı ifade ediliyor.
AK Partili seçmenlerin Eski İl Başkanı Kahve’yi arayıp Milletvekili Aday Adaylığını açıklaması için talepte bulundukları da gelen haberler arasında. AK Parti İl Başkanlığı görevini yürüttüğü süre içerisinde parti’de önemli çalışmalara imza atan Kahve’nin finali Milletvekilliği ile taçlandırmasının isabetli olacağı konuşuluyor.

Gazetemiz Haber merkezinin edindiği bilgilere göre Kahve’nin Aday Adaylığını açıklama konusunda yoğun talepler aldığı buna yakın çevresinin de eklenmesiyle birlikte Aday Adaylığını açıklamasına kesin gözüyle bakılıyor.
Kulislere bomba gibi düşen bu haber Parti içinde de heyecan yarattı. Şimdi Son söz görev yaptığı süre içerisinde
gece gündüz demeden Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde önemli işlere imza atan Av. Müjdat Kahve’de.

 104 total views,  2 views today

Next Post

FARKINDALIĞA GİDEN YOL…

PROFESYONEL KOÇ      /   Gülay PEKCUR KORUÇ gulaykoruc@hotmail.com   Zamanın birinde dört eşi  olan bir kral varmış.  Bir gün kral hastalanmış ve ölüm döşeğine düşmüş. Ölümden sonra yalnız kalmaktan korktuğu için dördüncü ve en sevdiği, kendisine elmaslar, altınlar aldığı eşine şöyle sormuş: -Benimle ölür müsün? Bu yolculuğa benimle gelir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp