Ak Parti’nin Yeni İl Başkanı Kim Olcak..! Yeni Favori Belli oldu

admin

AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve’nin görevinden istifa etmesinin ardından, atanacak il başkanının belirlenmesi süreci devam ederken, Edirne İl Başkanlığı için farklı isimler zikrediliyor. İl Başkanlığı için mevcut isimlerin içerisinden Tuna Bekleviç, Osman Hatipler, Mehmet Eren ve Aziz Akpınar’ın ismi başkanlık için öne çıkıyor.

ak-parti-il-başkanı-kim-olacak

AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve ve Yönetiminin istifa etmesinin ardından, genel merkezin Edirne İl Başkanını belirleme çalışmaları sürüyor. Çeşitli isimlerinde genel merkezde değerlendirildiği bu süreçte İl başkanın kim olacağı merakla bekleniyor.
tuna bekleviç

“YENİ BAŞKAN BİRLEŞTİRİCİ OLMALI”

AK Parti Genel Merkezi tarafından kısa bir süre içerisinde yeni il başkanının atanmasını beklediklerini belirten partililer, “Bu süreçte atanacak olan yeni il başkanı partinin her kesimini kucaklayan, uyum sağlayabilen ve dengeleri koruyabilen bir isim olmalıdır. Parti içerinde bile ismi konuşulan arkadaşlarımız liberal, demokrat ve muhafazakar olarak ayrılmakta. Yeni il başkanı, bu sınıflandırmaları kaldıracak ve herkesi kucaklayacak, Edirne sosyal yaşamında da partimizi en iyi şekilde temsil edecek bir isim olmalıdır” dediler.

osman hatipler

“EDİRNELİLERİN FAVORİSİ AKPINAR”

Edirne’de AK Parti İl Başkanı olarak atanacak ismin toplumun her kesiminde kabul gören bir isim olmasını isteyen Edirneliler, “AK Parti İl Başkanlığı için bir çok isim zikrediliyor. Bizler bu şehirde yaşayan insanlar olarak yeni atanacak il başkanının toplumun herkesimine inebilen içimizden birinin olmasını istiyoruz. Öyle ki sokaktan ve ticaret hayatından kopuk insanların şehrin sorunlarını algılaması ve siyaseten çözüm üretmesi imkansızdır. Bizler AK Parti’de uzun süredir çeşitli görevler alan ve şehrinde tanınmış isimlerinden Aziz Akpınar’ı favori olarak görüyor ve bu görevi hakkıyla yapabileceğine inanıyoruz” dediler.

 KİMLERİN İSİMLERİ GENEL MERKEZDE ?

aziz akpınar

AK Parti’nin yeni İl Başkanı olması muhtemel isimler genel merkezden vize almayı bekliyor. Genel Merkezde Edirne İl Başkanlığı için Şemsettin Emir, Osman Hatipler, Eski Belediye Başkan Adayı Ahmet Günşen, Mehmet Eren, Ömer Erakman, Tuna Bekleviç, Hilmi Zorlutuna ve Aziz Akpınar isimlerinin değerlendirildiği ifade ediliyor.
mehmet eren

 

 104 total views,  2 views today

Next Post

*Trakya Ahşaptan, dünyaya kapı ihracatı

Edirne’de faaliyet gösteren Trakya Ahşap Fabrikası, İç Mekan Kapısı, Çelik Kapı, Mutfak ve Banyo Mobilyası ile yabancı ülkelerdeki pazar payını büyütmeye devam ediyor. Edirne’de 2011 yılında kurulan ve mart 2012 yılından bu yana üretim faaliyetlerini sürdüren Trakya Ahşap Fabrikası, iç mekan kapısı ile yabancı ülkelerdeki pazar payını artırmaya devam ediyor. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp