Ak Parti’ye ilk kadın milletvekili aday adayı

admin

Ak PARTİ İl Merkezinde düzenlenen  toplantıda Edirne Eski Sağlık Müdürü   Uz.Dr Hatice Gül AK Partiden Edirne Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Partililerin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Gül şunları söyledi;

HATİCE GÜL ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (1)

 

 

 

 

 

 

 

“20 yıllık hekimim. Doktor Köy Sağlık Ocağından, Üniversite hastanesi dahil pek çok konumda çalıştım. Mesleğimin yaklaşık son on yılında daha çok idari görevlerde bulundum.

Edirne’yi 5,5 yıl İl Sağlık Müdürü 1.5 yılda Halk Sağlığı Müdürü olarak temsil etme şahsına eriştim. Sizleri ve bu yılı daha iyi temsil edebilmek için altı yıllık tıp tahsilim, dört yıllık uzmanlık eğitimimden sonra dört yıl süreyle işletme lisansı, üzerine iki yıllık Hastane İşletmeciliği yüksek Lisansı yaptım.

HATİCE GÜL ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (4)

 

 

 

 

 

 

 

EN BAŞARILI BÜROKRAT OLDUM

En son olarak da alanımda yetkim ve donanımlı olabilmek adına iki yıl süreyle Adalet ön lisansı yaptım. Özetle, Lise eğitiminden sonra 18 yıl daha eğitim aldım. Çünkü bana göre hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu görevim sırasında, sizlerin de  teveccühü  ile ‘’En Başarılı İl İlk On Sağlık Müdürü ‘’, ‘’ En Başarılı Bayan Bürokrat ‘’ yanı sıra pek çok Teşekkür ve Takdir belgesine layık görüldüm. Bundan dolayı da her birinize teşekkürlerimi arz ederim.

HATİCE GÜL ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (2)

 

 

 

 

 

 

 

Milletvekilliği aday adaylığına karar verme sürecin de de siz değerli dostlarımın, çalışma arkadaşlarımın ve amirlerimin yıllardır bu konuda gösterdiğiniz ısrarlı teveccühlere daha fazla duyarsız kalmadım. Özellikle bir bayan olarak Edirne gibi modern bir çizgisi olan; vizyon sahibi bir İlden en az bir tane kadın milletvekili olması gerekliliğine olan ortak inanç nedeniyle çok daha fazla destek gördüm. Uzun süre Sağlık Müdürü olarak görev yaptığım Edirne’ye vekil olarak hizmet vermek istiyorum” dedi.

Hatice Gül “üniversite öğrencisi Özgecan ARSLAN’A vahşeti de tüm kadınlar adına lanetle kınıyorum.” Diye konuştu.

HATİCE GÜL ADAY ADAYLIK AÇIKLAMA (3)

 617 total views,  2 views today

Next Post

Dünya Ayçiçeği Derneği Edirne'de toplandı

Ayçiçeği sektörünün dünyadaki sözcüsü konumundaki merkezi Paris’de olan Dünya Ayçiçeği Derneği Yönetim Kurulu 16 Şubat Pazartesi Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Yalçın Kaya nın başkanlığında Edirne de toplandı. Toplantıya, İtalya dan Prof. Dr. Gian Paolo Vannozzi , Sırbistan dan Dr. Vladimir Miklic ve Prof. Dr. Stevan Masirevic, Romanya dan Dr. Maria […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp