AKMEŞE, “biz bu yola vücudumuzu koyduk”

admin

EDİRNE AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN ETSOYA ZİYARET (2)

 

 

 

 

 

 

 

Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Edirne Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt “Edirne’nin gelişmesi için tüm kurumlar çalışsa da nihayetin de yol siyasetten geçiyor. İktidar partisinin Ankara’da da Edirne’nin projelerini takip etmesi çok önemli, Edirne’nin tanıtımında Kültür Bakanlığı da devreye girmeli, projelendirilen fuar alanı bir an önce yapılmalı” dedi.

Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe; “Ak Parti olarak 14 yıldır çok şeyler yaptık. Biz bu yola yalnızca başımızı değil vücudumuzu da koyduk. Edirne’nin her türlü sorunu için uğraş vermeye devam edeceğiz. Ak Parti’nin Edirne de hem milletvekili hem de bakanı var. Sayın Bakanımız Edirne milletvekiliymiş gibi çalışmaya devam ediyor. Çok iyi biliyorum ki Edirne Sayın Başbakanımızın gönlünde ayrı bir yer tutuyor” dedi.

EDİRNE AK PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN ETSOYA ZİYARET (1)

 73 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi en çok cam atık toplayamış

Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı’yla (ÇEVKO) çalışan 158 belediyeden biri olan Edirne Belediyesi, nüfusa göre cam atığı toplamada birinci oldu. ÇEVKO Yönetim Kurulu Başkanı Okyar Yayalar, aylık ortalama 200 ton cam atığı toplamayı başaran Edirne Belediyesi adına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a plaket takdim etti.       […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp